Тролити по-новому: Кандидату у президенти Дмитру Гнапу не дають розмістити в Києві білборд з характерним гаслом

Журналіст повідомив, що два оператори, які погодились розмістити білборд, тепер тягнуть час і не виходять на зв'язок.

Дмитро Гнап ніяк не може розмістити свою рекламу. Фото: Фейсбук.

Висунутий від партії "Сила людей" кандидатом у президенти Дмитро Гнап заявив, що не може розмістити у Києві білборд з передвиборчим гаслом "Жити по-новому". Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Дорогой Віктор Фьодорич (Янукович – ред.)! Ти з країни втік, але справа твоя живе. Майже тиждень ми не можемо розмістити в Києві один єдиний білборд (див. картинку)", - написав журналіст.

За його словами, щоб не розміщувати рекламу, журналісту називають різноманітні причини. "І, що у власника борду можуть бути через це проблеми. І що це не законно, оскільки повторює іншу рекламу. Хоча, фраза "жити по-новому" не є зареєстрованою торговельною маркою і не може нею бути. І про те, що потрібна нам площина, хоч в базі позначена як "вільна", але буквально перед нашим дзвінком виявилася кимось заброньована на три місяці", - пояснив він.

Гнап повідомив, що два оператори, які погодились розмістити білборд, тепер тягнуть час і не виходять на зв'язок. "У мене прохання до власників бордів в столиці. Якщо вам не страшно і ви маєте вільну площину 3х6, здайте нам в оренду хоча б на місяць", - звернувся він.

Жити по-новому - передвиборча програма президента Петра Порошенка, з якою він переміг на виборах у 2014 році. Вислів з часом перетворився на афоризм.

"Німеччина могла б зробити більше": Мерц звинуватив Шольца у сприянні затягуванню війни в Україні

субота, 13 серпень 2022, 21:31

Голова німецької партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) Фрідріх Мерц звинуватив уряд Олафа Шольца у недостатній військовій допомозі Україні. Він переконаний, що саме цей чинник затягує війну й призводить до численних жертв щодня. Про це Мерц, яки...

Намагався потрапити на фронт: Затримано колишнього ватажка терористів "ДНР" Ігоря Гіркіна

субота, 13 серпень 2022, 21:26

Російські джерела повідомляють, що Ігор Гіркін (aka Стрєлков) намагався потрапити до орків на фронт, але був затриманий рашистами в Криму, передають Патріоти України. Гіркін відомий, як прихильник російської «спецоперації», проте критик дій Кремля та в...