"Це фактично ляпас": Експерт пояснив, чому Трамп буде й далі принижувати Путіна

Президент США Дональд Трамп буде до закінчення терміну своїх повноважень відмовлятися від зустрічей з російським лідером Володимиром Путіним, до яких так прагне Кремль. Такий прогноз озвучив експерт з питань міжнародних відносин Андрій Каракуц, коментуючи зрив зустрічі президентів США і Росії на саміті G20, повідомляють Патріоти України.

Міжнародник нагадав, що Трамп зробив заяву про відмову від зустрічі з Путіним "дуже принизливим чином - написав твіт". "Для російської дипломатії це дуже важкий удар, це фактично ляпас", - підкреслив він.

Каракуц пояснив, що скасування зустрічі в першу чергу пов'язане з ситуацією в Україні і зі статтею в The Washington Post про те, що Дональд Трамп хотів у 2016 році побудувати хмарочос "Трамп-тауер" у Москві. "У цій ситуації зустріч Трампа і Путіна не відбувається. У найближчі місяці будуть результати розслідування комісії Мюллера (щодо втручання Кремля в президентські вибори у США - ред.), будуть проходити президентські вибори в Україні, а з травня починається вже наступна президентська кампанія у США. Шансів на те, що Трамп і Путін будуть зустрічатися, фактично не залишилося", - заявив експерт.

На думку Каракуца, для Трампа Путін стає "занадто токсичним", тому вони навряд чи будуть знову проводити великі двосторонні зустрічі за прикладом саміту в Гельсінкі. Замість цього для Трампа буде виграшною стратегією тиснути на Путіна новими санкціями.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Зрадників ніхто не любить": "Як Росія розправилася з перебіжчиками у Криму", - Цимбалюк (відео)

четвер, 21 березень 2019, 2:00

Українські військові та інші силовики, які вирішили перейти на бік Росії після анексії Криму, не змогли залишитися на півострові. Замість цього їх відправляють в найдальші куточки країни-агресора або взагалі у гарячі точки, де вона веде війну. Про це у...

Хіти тижня. "Є два шляхи": Відомий політик попередив Україну про серйозну небезпеку

четвер, 21 березень 2019, 0:35

Україну до 2030 року може очікувати реальна загроза поглинання іншою державою. Про це в своїй книзі "Мій шлях в задзеркаллі" написав український політик і перший секретар РНБО Володимир Горбулін. При цьому він зазначив, що наша країна може уникнути так...