"Це найстрашніше": Портников пояснив, чому Україна воює з Росією

За словами журналіста, краще "сорок років блукати" в пошуках справжньої демократії, ніж один рік жити при диктатурі.

Фото: kh.depo.ua

Україна у війні з путінською Росією "відбивається" від встановлення жорстокої диктатури в країні. Як пише в своїй статті для "Еспресо" журналіст Віталій Портников, від такої диктатури вдалося піти завдяки краху Радянського Союзу, повідомляють Патріоти України.

"Це те, від чого нам вдалося піти завдяки краху Радянського Союзу. Те, від чого ми відбиваємось в протистоянні з путінською Росією - адже цією країною вже 18 років керує справжній авторитарний правитель. І те, про що мріють багато наших співвітчизників - про "сильну руку", про "господаря", який наведе порядок, незважаючи на думку людей. Про Фіделя Кастро, про Путіна. Ну, добре, про генерала Піночета - той хоча б не був комуністом", - сказано в статті.

На його думку, краще "сорок років блукати" в пошуках справжньої демократії, ніж один рік жити при диктатурі. "І це і є найстрашніше - коли комуністична диктатура визначає кожен крок існування людини, а після смерті тирана настає невідомість для всіх - від членів політбюро до простих людей. Коли може настати порятунок - а може початися нова, найгірша тиранія. Коли ніхто не може гарантувати тобі, що ти проживеш набагато довше за немічного старого мерзотника, який колись захопив владу в твоїй країні", - пояснив Портников.

Постачання ЗСУ ракетних систем MLRS можуть призвести до перелому на полі битви з РФ, - експерт

субота, 28 травень 2022, 10:56

Сполучені Штати Америки незабаром можуть схвалити постачання Україні реактивних систем залпового вогню MLRS. Експерти вважають, що надання Києву такої зброї може призвести до перелому на війні Росії проти України і суттєво вплинути на подальший розвито...

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...