"Це "Новоросія!": На росТБ зазіхнули на нове місто в Україні (відео)

Російські пропагандисти нахабно зажадали, щоб в українському місті Миколаєві було особливе ставлення до російської мови, оскільки вони вважають його частиною "Новоросії", якої не існує, повідомляють Патріоти України.

Відірвана від реальності заява пролунала як реакція на рішення Миколаївського суду про заборону називати російську мову регіональною. Своє обурення путінські оповісники висловили в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1".

"Сьогодні миколаївські депутати у місті Миколаєві ухвалюють закон про заборону російської мови! Це що, це куди?! Куди ви від нас або ми від вас можемо усунутися?! У мене дружина народилася в Миколаєві! І там забороняється російська мова! Навіть статусу регіональної (немає. - Ред.)! У вас є закон! 10% говорять мовою? В Миколаєві більше 10%! У місті з російською назвою Миколаїв, я впевнений, відсотків 40 вважають своєю рідною російську!" - почав висувати претензії українським гостям ефіру секретар президії партії "Справедлива Росія" Олександр Романович.

Цієї миті до діалогу приєднався одіозний декан Вищої школи телебачення МДУ Віталій Третьяков, який вирішив приплести до обурень заїжджений міф Кремля про необхідність створення на території України терористичної формації "Новоросія". "Миколаїв - це "Новоросія"! Які 40?" - з награною стурбованістю сказав пропагандист.

"Ми з ними боремося з 1240 року": Військовий експерт розповів, чи вплине смерть Путіна на закінчення війни РФ і України

середа, 30 листопад 2022, 9:22

Смерть російського диктатора Володимира Путіна ніяк не позначиться на ході війни Росії проти України - адже там війну підтримує не тільки він, але і його найближче кремлівське оточення. Про це в ефірі "24 каналу" заявив відомий військовий експерт і пол...

Йде активна підготовка: У ЗСУ розповіли, коли українські військові погонять окупантів з Донбасу

середа, 30 листопад 2022, 8:58

Українські військові підуть у потужний контрнаступ на Донбасі і відкинуть ворога. Це може відбутися так блискавично, як це було на Харківщині. Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, передають Патріоти України. Він зазначив, що ...