"Це "Новоросія!": На росТБ зазіхнули на нове місто в Україні (відео)

Російські пропагандисти нахабно зажадали, щоб в українському місті Миколаєві було особливе ставлення до російської мови, оскільки вони вважають його частиною "Новоросії", якої не існує, повідомляють Патріоти України.

Відірвана від реальності заява пролунала як реакція на рішення Миколаївського суду про заборону називати російську мову регіональною. Своє обурення путінські оповісники висловили в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1".

"Сьогодні миколаївські депутати у місті Миколаєві ухвалюють закон про заборону російської мови! Це що, це куди?! Куди ви від нас або ми від вас можемо усунутися?! У мене дружина народилася в Миколаєві! І там забороняється російська мова! Навіть статусу регіональної (немає. - Ред.)! У вас є закон! 10% говорять мовою? В Миколаєві більше 10%! У місті з російською назвою Миколаїв, я впевнений, відсотків 40 вважають своєю рідною російську!" - почав висувати претензії українським гостям ефіру секретар президії партії "Справедлива Росія" Олександр Романович.

Цієї миті до діалогу приєднався одіозний декан Вищої школи телебачення МДУ Віталій Третьяков, який вирішив приплести до обурень заїжджений міф Кремля про необхідність створення на території України терористичної формації "Новоросія". "Миколаїв - це "Новоросія"! Які 40?" - з награною стурбованістю сказав пропагандист.

Поліція допомагала лупцювати: У Росії до смерті забили окупанта-"добровольця"

вівторок, 21 березень 2023, 19:28

У місті Гатчина, що в Росії, охорона нічного клубу відлупцювала окупанта, який повернувся з війни в Україні. Коли той викликав поліцію, то російські копи вирішили ще і від себе побити загарбника. Через два тижні той помер. Про це пише пропагандистський...

США відправлять Україні Patriot швидше, ніж планувалося

вівторок, 21 березень 2023, 19:15

Системи протиракетної оборони Patriot будуть розгорнуті в Україні швидше, ніж планувалося раніше. Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву Пентагону, передають Патріоти України. Українські військові закінчать навчання роботі з системами в США найбли...