"Церква-дочка ніколи не забуватиме того, що дала нам Церква-мати": Митрополит Епіфаній подякував патріарху Варфоломію

Саме мудрість, наполегливість і сміливість Вселенського патріарха наблизили українців до сьогоднішнього великого дня.

Митрополит Епіфаній. Фото: скріншот з відео.

На церемонії підписання Томосу предстоятель Православної церкви України, митрополит Епіфаній звернувся до вселенського патріарха Варфоломія зі словами подяки, передають Патріоти України.

"Наша Церква-дочка ніколи не забуватиме того, що дала нам Церква-мати від часів давніх і дає аж до тепер", - наголосив предстоятель.

Шлях України до Томосу був, за його словами, "складним і скорботним", й визначну роль при цьому відіграв саме Варфоломій з такими притаманними йому еснотами як "мудрість, наполегливість і сміливість". "Ми дякуємо Вам, що Ви маєте усі ці необхідні якості для звершення такого відповідального служіння і ніколи не припинемо підносити за Вас наші молитви", - додав Епіфаній.

Джерело: Еспресо.ТV

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...