''Ціни на нафту не допоможуть'': Рабінович пояснив, чому Росію чекає неминучий крах

Західні санкції тільки прискорять процес розпаду "недонадімперії".

Правлячий режим в Росії являє собою "суміш фашизму і бандитського неофеодалізму", через що економіка РФ повільно і неминуче помирає. Таку думку висловив відомий російський фінансист і блогер Слава Рабинович, повідомляють Патріоти України.

"Демократію, що розвивалася, замінили на фашизм, а в економічній області капіталізм, що хаотично розвивався, замінено на "бандитський неофеодалізм". Чому саме така назва? По-перше, у нього є ознаки феодалізму, але живемо ми все-таки в XXI столітті, і тому я його називаю неофеодалізм. По-друге, при феодалізмі були правила, а при путінському неофеодалізмі жодних правил немає", - вважає він.

Рабинович пояснив, що поєднання фашизму з бандитським неофеодалізмом несумісне з розвитком економіки в будь-якому напрямку, благополуччям і добробутом громадян. Фінансист нагадав, що ще 2013 року спостерігалося сильне ослаблення зростання економіки РФ, при тому, що ціна на нафту була $110 за барель.

"Тобто за дуже високих цін на нафту російська економіка скочувалася в рецесію. Їй не допомагає ціна на нафту, тому що це фашизм і неофеодалізм, а не демократія і капіталізм. Можна відзначити і дуже хорошу на той момент світову кон'юнктуру на ціни на все те, що Росія експортує: нафта, газ, метали... Світова економіка швидко зростала - вітер, що називається, дув у вітрила. Це теж не допомогло", - зазначив він.

Блогер підкреслив, що після цього глава РФ Володимир Путін анексував Крим, розв'язав війну на сході України, почав небувалу телевізійну пропаганду, "яка може зрівнятися тільки з геббельсівською", і розв'язав "фактично світову гібридну війну, оголосивши якийсь мракобісний православний хрестовий похід проти умовного Заходу".

"Ось що зробив Путін, коли в 2013 році економіка повністю припинила працювати через фашизм і неофеодалізм. Економіка повільно вмирає. Ми фактично бачимо невідворотну аварію потягу в сповільненій зйомці", - підсумував він.

Джерело: Апостроф

Витягли з авто і зав‘язали очі: Російські окупанти викрали генерального директора Запорізької АЕС

субота, 1 жовтень 2022, 8:30

Росіяни затримали Мурашова 30 вересня близько 16:00 дорогою від станції до Енергодару. Окупанти запинили його автомобіль, а директора АЕС силоміць затримали та із зав‘язаними очима відвезли в невідомому напрямку. Про це заявив президент "Енергоатом" Пе...

США запускають лендліз: Яку зброю отримає Україна і як це позначиться на бойових діях

субота, 1 жовтень 2022, 8:29

США від 1 жовтня запустять програму лендлізу для України. Також Штати оголосили про черговий пакет військової допомоги на 1,1 млрд доларів, який містить, зокрема рекордну кількість реактивних систем залпового вогню HIMARS, передають Патріоти України. П...