''Ціни на нафту не допоможуть'': Рабінович пояснив, чому Росію чекає неминучий крах

Західні санкції тільки прискорять процес розпаду "недонадімперії".

Правлячий режим в Росії являє собою "суміш фашизму і бандитського неофеодалізму", через що економіка РФ повільно і неминуче помирає. Таку думку висловив відомий російський фінансист і блогер Слава Рабинович, повідомляють Патріоти України.

"Демократію, що розвивалася, замінили на фашизм, а в економічній області капіталізм, що хаотично розвивався, замінено на "бандитський неофеодалізм". Чому саме така назва? По-перше, у нього є ознаки феодалізму, але живемо ми все-таки в XXI столітті, і тому я його називаю неофеодалізм. По-друге, при феодалізмі були правила, а при путінському неофеодалізмі жодних правил немає", - вважає він.

Рабинович пояснив, що поєднання фашизму з бандитським неофеодалізмом несумісне з розвитком економіки в будь-якому напрямку, благополуччям і добробутом громадян. Фінансист нагадав, що ще 2013 року спостерігалося сильне ослаблення зростання економіки РФ, при тому, що ціна на нафту була $110 за барель.

"Тобто за дуже високих цін на нафту російська економіка скочувалася в рецесію. Їй не допомагає ціна на нафту, тому що це фашизм і неофеодалізм, а не демократія і капіталізм. Можна відзначити і дуже хорошу на той момент світову кон'юнктуру на ціни на все те, що Росія експортує: нафта, газ, метали... Світова економіка швидко зростала - вітер, що називається, дув у вітрила. Це теж не допомогло", - зазначив він.

Блогер підкреслив, що після цього глава РФ Володимир Путін анексував Крим, розв'язав війну на сході України, почав небувалу телевізійну пропаганду, "яка може зрівнятися тільки з геббельсівською", і розв'язав "фактично світову гібридну війну, оголосивши якийсь мракобісний православний хрестовий похід проти умовного Заходу".

"Ось що зробив Путін, коли в 2013 році економіка повністю припинила працювати через фашизм і неофеодалізм. Економіка повільно вмирає. Ми фактично бачимо невідворотну аварію потягу в сповільненій зйомці", - підсумував він.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Украина - один из последних "заповедников" в мире и уж последний в Европе точно, где на дорогах происходит такое", - Бабченко

понеділок, 9 грудень 2019, 18:00

Стоп-лінія в головах повинна бути повернута. І тоді Микола Кулеба пив би зараз вдома чай, а ми не молилися б про здоров'я його дітей. "Полтора года каждый день охрана возила мою дочь в школу и обратно. Прятали нас за городом, дорога занимала примерно п...

Так сильно боїться за життя? У мережі показали відео "царського" кортежу Путіна в Парижі

понеділок, 9 грудень 2019, 17:57

У мережі з'явився відеозапис, як президент Росії Володимир Путін їде з величезним кортежем на зустріч у Нормандському форматі в Парижі. Відео російського кортежу у себе на сторінці в Facebook виклав народний депутат Олексій Гончаренко, передають Патріо...