"Цвет российской элиты" виявився дрібним "жульем": У Празі вибухнув скандал через брудні оборудки підлеглих голови МЗС РФ Лаврова

Достойники режиму Путіна не підвели, і вчергове ствердили світову репутацію недонаддержави. Там де багаторічний диктатор «тырит», воно і спирається на таку ж «еліту».

У Чехії російські чиновники провертають афери з житлом для дипломатів - здають в оренду службові квартири в будинку для дипкорпусу стороннім особам повідомляють Патріоти України з посиланням на чеське видання Deník N.

Чотири будівлі, в яких розташовуються службові квартири, знаходяться в Празі неподалік від посольства Росії в Чехії. Ці квартири належать чеській державі і, як заявили в Міністерстві іноземних справ Чехії, за договором 1989 були передані СРСР в безстрокове і необмежене користування.

Один з будинків, про котрі йдеться

Як з'ясували журналісти, квартири здаються за готівку без укладання контрактів, при цьому квартиронаймачі віддають гроші особисто представнику «Госзагрансобственності» Олександру Терентьєву.

Йдеться про більш ніж 150 квартир, принаймні частина з них здаються в оренду третім особам

Оголошення про здачу квартир також доступні в Інтернеті. Повідомляється, що дипломатичні квартири здавалися на три-чотири тижні сезонним іноземним робітникам, при цьому співробітник російського посольства брав за них оплату тільки готівкою.

Як повідомили журналісти-розслідувачі, між одним з орендарів і Терентьєвим виник конфлікт з приводу умов оренди: Заробітчанин вимагав укласти з ним договір.

У будинках для дипломатів не тільки живуть сторонні люди, але і зареєстрований ряд компаній громадян Росії та інших пострадянських країн.

За словами колишнього глави МЗС Чехії Ціріла Свободи, Віденська конвенція про дипломатичні зносини забороняє здавати житло для дипломатів в оренду.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...