Тука розповів, коли Київ зможе вимагати від Кремля відшкодування збитків за агресію

Розпад РФ - це питання часу, але цього моменту потрібно дочекатися.

Росія розвалиться. Це питання часу. Ілюстрація: соцмережі.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука прокоментував перспективу відшкодування Росією збитку Україні за анексію Криму і агресію на Донбасі, передають Патріоти України.

"Вірю, що ми (коли я говорю "ми", маю на увазі Україну і наших союзників) зрештою доможемося цього відшкодування. Розумію, що зараз частина читачів звинуватить мене в захмарних мріях. Але я прекрасно пам'ятаю дев'яності роки, коли Росія тріщала по швах, і тоді виключно за допомогою Сполучених Штатів наводняли Росію готівковим доларом і "стегенцями Буша", Єльцину вдалося утримати загрозу ядерної та хімічної зброї, загрозу, яка тоді розповзалася. Цього і боялися в першу чергу США. Росію вдалося тоді утримати у вигляді єдиної держави", - підкреслив чиновник.

Заступник міністра також закликав західних союзників подумати про те, як зберегти контроль над ядерною і хімічною зброєю Росії після її розпаду. "Я дуже хотів би, щоб ця імперія припинила своє існування. Це зовсім не означає, що я хочу атомної війни або знищення всіх росіян бактеріологічною зброєю - абсолютно немає. Я тільки хочу, щоб це утворення припинило існувати як держава і розбилося на кілька складових, і коли цей процес почне відбуватися (а я в це вірю), тоді і можна буде вести мову про відшкодування збитків, завданих Україні. До того моменту, я боюся, проросійське лобі в Європі буде видавати істеричний супротив притягненню Росії до відповідальності", - вважає Тука.

Джерело: Главред

"Найжорстокіша м'ясорубка з початку війни": Названо три причини наступу окупантів на Бахмут

вівторок, 6 грудень 2022, 6:56

Армія Росії під Бахмутом Донецької області потрапила у "м'ясорубку". В окупантів є три причини, щоб продовжувати наступальні дії на цьому напрямку, незважаючи на серйозні втрати. Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник в е...

Запаси високоточних ракет у РФ впали до критичного рівня, проте є інша небезпека, - розвідка

вівторок, 6 грудень 2022, 6:39

Запаси високоточних ракет у Росії впали до критично низького рівня. Проте ворог має ще багато ракет С-300, які використовує для ударів по прифронтових містах. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі загаль...