Тука розповів, коли Київ зможе вимагати від Кремля відшкодування збитків за агресію

Розпад РФ - це питання часу, але цього моменту потрібно дочекатися.

Росія розвалиться. Це питання часу. Ілюстрація: соцмережі.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука прокоментував перспективу відшкодування Росією збитку Україні за анексію Криму і агресію на Донбасі, передають Патріоти України.

"Вірю, що ми (коли я говорю "ми", маю на увазі Україну і наших союзників) зрештою доможемося цього відшкодування. Розумію, що зараз частина читачів звинуватить мене в захмарних мріях. Але я прекрасно пам'ятаю дев'яності роки, коли Росія тріщала по швах, і тоді виключно за допомогою Сполучених Штатів наводняли Росію готівковим доларом і "стегенцями Буша", Єльцину вдалося утримати загрозу ядерної та хімічної зброї, загрозу, яка тоді розповзалася. Цього і боялися в першу чергу США. Росію вдалося тоді утримати у вигляді єдиної держави", - підкреслив чиновник.

Заступник міністра також закликав західних союзників подумати про те, як зберегти контроль над ядерною і хімічною зброєю Росії після її розпаду. "Я дуже хотів би, щоб ця імперія припинила своє існування. Це зовсім не означає, що я хочу атомної війни або знищення всіх росіян бактеріологічною зброєю - абсолютно немає. Я тільки хочу, щоб це утворення припинило існувати як держава і розбилося на кілька складових, і коли цей процес почне відбуватися (а я в це вірю), тоді і можна буде вести мову про відшкодування збитків, завданих Україні. До того моменту, я боюся, проросійське лобі в Європі буде видавати істеричний супротив притягненню Росії до відповідальності", - вважає Тука.

Джерело: Главред

Підіграє Путіну: Ердоган обіцяє блокувати членство Швеції і Фінляндії в НАТО, поки ті не видадуть "терористів"

середа, 18 травень 2022, 14:56

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Анкара не схвалить членство Швеції та Фінляндії в НАТО, доки обидві країни нібито продовжують підтримувати терористичні угруповання, які становлять пряму загрозу національній безпеці країни, передають ...

Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...