У 2019 році Україна завершить роботу над бойовими комплексами "Нептун" і "Колібрі"

Україна приростає все новими зразками військових ракет, потенціал далеко не вичерпаний.

оружие

Крім нових систем залпового вогню «Берест» і сучасних мінометних комплексів «Барс-8ММК», випробування яких пройшли восени цього року, в 2019 році відбудуться випробування нових зразків зброї, зазначають Патріоти України.

Як повідомляється на сторінці Урядового порталу в Facebook, в наступному році українські зброярі завершать розробку і почнуть державні випробування комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських передових цілей за проектом «Нептун».

«Ця зброя буде високоточною, сучасною і відповідною стандартам НАТО», - йдеться в повідомленні.

Також почнуться випробування вітчизняного переносного зенітно-ракетного комплексу (ПЗРК) «Колібрі», котрими ЗСУ збиватимуть "стерв'ятників" Путіна. Отже і морському і повітряному флотам держави-агресора ці новини нічого доброго не віщують.

Хіти тижня. Розчарування року: У "ЛДНР" різко змінилося ставлення до Зеленського

субота, 25 січень 2020, 0:35

У Москві зрозуміли, що Зеленський не готовий йти на поступки Росії і включати Донбас до складу України на умовах Кремля. Відомий український журналіст Денис Казанський підкреслив радикальну зміну в риториці з боку бойовиків "ДНР" щодо президента Володи...

"Інколи жувати краще, ніж говорити": Чинна влада професійна лише у "факапах", - Береза

субота, 25 січень 2020, 0:00

Голова фракції президентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із Євросоюзом. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прихильний до будь-якої влади,...