Президент республіки оголосив про завершення перемир’я з "Талібаном". Безумовно це погоджено з західними союзниками і їхніми військовими контингентами

Президент Афганістану Ашраф Гані оголосив про закінчення перемир'я з терористами "Талібану", повідомляють Патріоти України з посиланням на TOLOnews.
"Перемир’я завершене, нашим силам безпеки і оборони дозволено проводити необхідні операції" - заявив Гані.
Політик наголосив, що уряд Афганістану прагне досягти миру, однак не збирається здавати території "Талібану".Гані підкреслив, що уряд хотів би перетворити "Талібан" в політичну групу.
Нагадаємо, президент Афганістану Ашраф Гані 7 червня оголосив про тимчасове перемир’я з "Талібаном" до 20 червня у зв’язку з закінченням священного для мусульман місяця Рамадан. Після цього він продовжив термін дії перемир’я, однак таліби заявили про поновлення бойових дій.
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...