У барі на Сейшелах: Стало відомо про таємну зустріч людей Путіна і Трампа

Організатором зазначеної зустрічі на Сейшелах називається американський бізнесмен ліванського походження Джордж Надер.

Ерік Прінс. Фото: Getty images.

Спецпрокурор з розслідування втручання Росії в американські президентські вибори Роберт Мюллер зібрав свідчення про проведення за тиждень до інавгурації Дональда Трампа таємній зустрічі на Сейшельських островах в якості спроби встановлення каналу зв'язку між майбутньою адміністрацією Білого року і Кремлем. Про це пише видання The Washington Post з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, передають Патріоти України.

У січні 2017 року Ерік Прінс – засновник ПВК Blackwater – зустрівся з російським чиновником, близьким до президента РФ Володимира Путіна. Пізніше Прінс на слуханнях в Конгресі називав цю зустріч випадковою, на якій не було заплановано обговорення відносин США і Росії.

За словами анонімних джерел, свідок, який співпрацює з Мюллером, заявив, що ця зустріч була запланована заздалегідь, щоб представник перехідної адміністрації Трампа міг зустрітися з емісаром з Москви для обговорення майбутніх відносин між двома країнами.

Організатором зазначеної зустрічі на Сейшелах називається американський бізнесмен ліванського походження Джордж Надер. У середині січня він був затриманий у Вашингтонському аеропорту імені Даллеса і надалі допитаний співробітниками ФБР у справі про втручання Росії в американські вибори.

Уточнюється, що Ерік Прінс зустрічався з директором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмітрієвим. Сам Прінс заявляв, що він приїхав на Сейшели для обговорення бізнесу з представниками ОАЕ, які потім несподівано запропонували йому відвідати бар готелю і зустрітися з Дмитрієвим. Прінс говорив, що він розмовляв близько 30 хвилин з представником РФ, попиваючи пиво.

За інформацією джерел видання, американські слідчі тепер вважають, що ця зустріч могла бути першою спробою встановити контакт між новою адміністрацією Білого дому і Кремлем.

Почему Россией управлять нетрудно, - Руденко

субота, 24 березень 2018, 15:08

Путин на очередной встрече с детьми на их недетский вопрос – тяжело ли управлять Россией ответил с детской прямотой – такой страной, как наша, ему не тяжело! А и впрямь, если присмотреться, то Путин прав на все сто! Путин на очередной встрече с детьми ...

Хіти тижня. Путіну і Ко ще буде непереливки: Історія зі Скрипалем лише починається - російський політолог

субота, 24 березень 2018, 14:40

Британська політика, зокрема й зовнішня, добре знає ціну словам. На відміну від пані Захарової та пана Лаврова. Адже ще є така річ, як репутація. Отруєння Скрипаля відбулося за допомогою дуже складної речовини, якої на кухні не звариш і якою потрібно в...