
3 грудня ситуацію на Донбасі цілком контролювали Об’єднані сили. Щоправда, окупанти все ж 14 разів відкривали вогонь по позиціях українських військ, зокрема, зафіксовано 4 випадки застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами. Про це мовиться у традиційному звіті прес-центру Об’єднаних сил, повідомляють Патріоти України.
"Протягом доби 3 грудня ворог здійснював обстріли наших позицій в районах населених пунктів Кримське, Троїцьке, Степне, Авдіївка, Водяне, Славне, Чермалик, Водяне, що на Приазов'ї, та Гнутове. Тут російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. По опорних пунктах Об'єднаних сил біля Кримського окупанти двічі застосували міномети калібру 82 міліметри, а оборонні укріплення поблизу Пісків противник обстріляв ще й з мінометів 120-го калібру", – зазанчають українські військові.
За їхніми словами, внаслідок бойових дій поранень зазнали два військовослужбовці Об'єднаних сил. "Підрозділи, що обороняються, вживали адекватних заходів для придушення ворожої вогневої активності", – наголошують у Штабі.
Додамо, за даними розвідки, 3 грудня, трьох російських окупантів було знищено, а ще трьох – поранено.
Від початку цієї доби 4 грудня окупанти вогонь у напрямку українських позицій не відкривав.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...