У друзів Кремля неприємності: Активісти викинули у сміття квіти, покладені президентом і прем'єром Чехії до меморіалу боротьби за свободу і демократію

У Празі люди викинули у відро для сміття квіти, покладені президентом і прем'єр-міністром з нагоди державного свята - Дня боротьби за свободу і демократію в пам'ять події 1939 і 1989 років - репресій нацистських окупантів та комуністичного режиму.

З раннього ранку люди запалюють свічки і покладають квіти і вінки до пам'ятника на празькому Національному проспекті, де в цей день, 17 листопада 1989 року, була жорстоко пригнічена студентська антикомуністична демонстрація, зазначають Патріоти України.

З букетом червоних троянд ще до світанку на місце прибув і прем'єр Андрій Бабіш. Квіти не пролежали біля пам'ятника і декількох годин, оскільки активісти руху Kaputin і Rebelové викинули їх у відро для сміття. Така ж доля спіткала і букет, принесений головою партії "Свобода і пряма демократія" Томіо Окамура, а також вінок, покладений від імені президента Мілоша Земана.

Поліція почала розслідування з огляду на дії демонстрантів. Зокрема, правоохоронці планують дізнатися, чи власники квітів вимагатимуть відшкодування. Речник президента Їржі Овчачек назвав демонстрантів, які викинули квіти, фашистською зграєю. Частина опозиційних політиків підтримала демонстрантів, які викинули квіти, стверджуючи, що таким чином люди висловлюють своє розчарування діями уряду.

Нагадаємо, Сенат Чехії у четвер ухвалив резолюцію із закликом до прем’єр-міністра Андрея Бабіша піти у відставку. Це пов'язано зі скандалом довкола сина прем'єр-міністра, який заявив, що восени минулого року батько розпорядився насильно вивезти його в Крим, щоб сховати від корупційного розслідування.

Бабіш-молодший разом із батьком та кількома іншими членами родини фігурують у так званій справі "Гнізда лелеки" щодо махінацій із коштами ЄС.

Прем’єр-міністр відмежувався від скандалу і заявив, що "Гніздо лелеки" під час прохання про отримання гранту належало його дітям. Він запевнив, що син страждає на шизофренію, і сказав, що ніколи не піде у відставку добровільно.

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...