"У європейців немає таких ракет": Експерт розповів, хто та як може відповісти на агресію росіян

Тільки міжконтинентальні балістичні ракети в США здатні стати симетричною відповіддю.

Сергій Джердж. Фото: РБК.

Ядерні ракети, які є у Росії, за день-два можуть бути доставлені в європейську частину, так як вони знаходяться на мобільних установках. Про це в інтерв'ю заявив глава "Громадської ліги Україна-НАТО" Сергій Джердж, передають Патріоти України.

"Тому тут принцип не той, де дислокується підрозділ з цими ракетами, а той, що ці ракети мобільні і можуть бути застосовані. У європейців немає таких ракет сьогодні, тому що вони були виведені за умовами договору. Є міжконтинентальні балістичні ракети в США, які, звичайно ж, можуть дати удар у відповідь РФ", - сказав експерт.

Дердж допускає, що такий варіант можливий, якщо потрібно буде дати відповідь на провокації Росії. "Варіант можливий, але про це ніхто ще не заявляв, а РФ вже ставить якісь умови. Насправді це нагнітання загальної істерії, нагнітання гонки озброєнь, тому що в будь-якому випадку всі будуть шукати симетричні і асиметричні відповіді на виклик, який робить Росія", - додав він.

"Лукашенко хитріший, ніж Путін": Олег Жданов розповів, що змусить армію Білорусі взяти участь у війні проти України

четвер, 30 червень 2022, 22:00

У Міноборони кажуть, що зі сторони Білорусі є висока загроза наступу, але там не видно підготовки до створення ударних угруповань. Експерти кажуть, що Лукашенко дурить Путіна. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов. Він вважає, що без присутнос...

Зовсім не через "турботу про людей": Для чого росіяни запускають потяг до Криму

четвер, 30 червень 2022, 21:51

Росіяни планують запустити пасажирський поїзд із Мелітополя у Джанкой. Таке рішення окупантів є способом сприяти їхнім потугам закріпитися на тимчасово захоплених територіях Півдня України. Справжню мету запуску загарбниками прямого пасажирського заліз...