
У Львові група агресивно налаштованих ультраправих молодиків напала на активістів анархістської організації "Чорний стяг", у результаті чого кілька людей отримали важкі травми, повідомляють Патріоти України.
"На моїх товаришів і товаришок напали!! Десь 20 ультраправих з ножами і телескопами (телескопічними палицями - ред.)... В дівчини пробита ножем нога і можливо зламана рука. В хлопця проламана голова. він не приходить у свідомість", - написала у своєму Facebook представник організації Марта Островська (Fender).
Вона зазначила, що ще у одного молодого чоловіка порізана рука. На місце НП прибули медики і надають допомогу постраждалим.

На зауваження в коментарях про те, що нападниками можуть бути хто завгодно, Марта Островська зазначила: "Якби на вас постійно нападали зігомьоти на вулиці, Ви би мабуть теж їх впізнали". Дівчина також збирає гроші для допомоги постраждалим друзям.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...