
У Росії пройшли наради з приводу можливих нових американських санкцій "на всіх рівнях" - від керівників окремих галузевих підприємств до адміністрації президента. Про це пише "Коммерсант" з посиланням на джерело в Кремлі, повідомляють Патріоти України.
За словами іншого федерального чиновника, загального плану протидії "поки не придумано", а розуміння дій може з'явитися вже після введення США нових обмежень.
Як повідомив екс-радник з Росії в адміністрації президента Джорджа Буша-молодшого, керуючий директор Kissinger Associates Томас Грем, в новому документі, який Білий дім повинен представити Конгресу, можуть бути згадані і імена тих, хто вже перебуває під санкціями США. При цьому нові обмежувальні заходи в їх відношенні "не обов'язково підуть".
"У такому випадку істотних змін не відбудеться, хоч фігуранти доповіді, які раніше не фігурували в чорних списках, швидше за все, і понесуть певні репутаційні втрати на Заході. Якщо Вашингтон всього лише складе списки і не прийме інших заходів, стан двосторонніх відносин буде залежати від того, як відповість Москва ", - зазначив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...