
На одній з будівель столиці у районі метро "Лісова" помітили прапор самопроголошеної "ДНР". У вівторок, 18 вересня, знімок розійшовся соцмережами, користувачі почали шукати "зраду". Але з'ясувалося, що в Києві проходять зйомки фільму про "Іловайський котел", повідомляють Патріоти України.
"Київ. Околиця міста. Тут в одній з промзон висить прапор так званої "Донецької народної республіки". Це не диверсія. Тут знімають фільм про Іловайську трагедію. І саме цю ганчірку, кажуть реквізитори, знайти було найважче. Адже з окупованої території не завезеш – небезпечно. А друкувати у Києві це друкарні відмовлялися. І тоді знімальна група й друкарні знайшли компроміс. І на кожній такій ганчірці написали "Смерть москалям! Негайно!" - йдеться у сюжеті ТСН.
Раніше знімок прапора невизнаної республіки бойовиків «ДНР», який несподівано з'явився на одній з будівель у Києві, опублікували в Telegram-каналі про столичне життя.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою