
Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що подає у відставку. Про це він сказав на брифінгу в Одесі, зазначають Патріоти України. Очільник області мотивував своє бажання звільнитися тим, що президент підтримує два клани в Одесі й її здають не просто корупціонерам, а ворогам України.
"Я вирішив подати у відставку і розпочати новий етап боротьби. У мене не опустяться руки. Я не втомлюся. Нехай вони не сподіваються і нехай вони не розраховують позбутися від мене. Я той солдат, який іде скільки може, а потім стільки, скільки треба. Скільки треба для повної перемоги і для того, щоб позбавити Україну від цієї мерзоти, від цієї корупційної бруду, яка капіталізує на крові наших солдатів, на жертви Майдану, яка зрадила ідею української революції та у яких єдина мотивація – набивати собі кишені, посилювати свій клан і остаточно пограбувати Україну", - сказав Саакашвілі.
Нагадаємо, Саакашвілі був головою Одеської ОДА з 30 травня 2015 р.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою