У "многоходовщика" нові проблеми: Україна представила доклад в ПА НАТО про зв'язки РФ з ісламськими терористами

Захід традиційно болісно ставиться до активності ісламських терористів, котрі спричинили чимало горя в Європі та Америці, а також до тих, хто надає їм різноманітну підтримку

Українська делегація під час засідання парламентської асамблеї НАТО презентувала чергову доповідь про зв’язки Російської Федерації з ісламськими терористичними організаціями. Про це повідомила голова постійної делегації України в ПА НАТО, зазначають Патріоти України.

"Особливу увагу приділяємо зв’язкам Кремля з Талібаном, а також свідченням постачання зброї та матеріальних ресурсів", - зазначила Фріз.

За її словами, у доповіді також є свідчення того, як російські спецслужби заохочують радикальних ісламістів залишати територію Росії, в тому числі забезпечуючи їх переліт, та брати участь в бойових діях за межами держави, зокрема в Сирії на боці Ісламської держави.

"Крім того, багато колишніх іракських баасистів, які становили ядро військово-політичної еліти за часів Хусейна, а потім – верхівку ІДІЛ – проходили навчання в КДБ СРСР. В доповіді – багато цікавих фактів, свідчень та доказів такої співпраці", - написала Фріз.

За її словами, це вже шостий рапорт української делегації.

Також нардеп повідомила, що делегація передала партнерам з ПА НАТО дві окремі доповіді на тему, що розглядається на сесії – діяльність російських приватних військових компаній (ПВК).

"Доповіді InformNapalm та The Security Service of Ukraine розглядають ці питання. В них викривається діяльність ПВК на Сході України та Сирії. Доповіді містять факти, прізвища та докази безпосереднього їх використання урядом РФ для вирішення завдань державної політики за кордоном", - розповіла Фріз.

Наступного року під обстрілами може бути не тільки Україна: Зеленський звернувся до НАТО

середа, 29 червень 2022, 15:03

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що завдяки сьогоднішньому саміту НАТО почнеться нова історія організації Північноатлантичного договору. Про це він сказав у своєму виступі-зверненні на саміті НАТО у Мадриді, передають Патріоти Украї...

"Комбат выкрикнул "работаем братья" и сбежал": Полонений окупант розповів, як їх обстріляли свої ж (відео)

середа, 29 червень 2022, 14:44

Російський окупант, який потрапив у полон до ЗСУ, розповів, як їхній комбат скорегував по них вогонь. Бійцю та його побратимам ледве вдалося вижити. Свою історію він розповів під час спілкування з ЗСУ та журналістами, передають Патріоти України. За сло...