У Москві аж зі стільців попадали: Українська тележурналістка запропонувала радикальне рішення з окупованим Кримом (відео)

Московським пропагандистам, зашореним кремлівськими кліше, отупілим через безперервну брехню, котра отруює мозок, важко тягатися у витонченій іронії, в’їдливому сарказмі та брутальному часом тролінгу з вигадливими українцями.

Українська телеведуча й актриса "майже серйозно" запропонувала Україні подарувати Крим Сполученим Штатам Америки, які зможуть розібратися з окупантами. Така заява прозвучала в її авторській програмі "Вечір з Яніною Соколовою", у якій ведуча в саркастичній манері "тролить" країну-агресора, з задоволенням констатують Патріоти України.
Так Соколова відповіла на обурення росЗМІ тим, що Україна передала Андріївську церкву Константинопольському патріархату. Адже у своїй програмі головний пропагандист Росії Володимир Соловйов запитав: "А що ще Україна може взяти, відрізати і віддати іноземним громадянам?"

"Я подумала над вашим питанням і у мене є рішення. А давайте подаруємо Крим США - за документами він наш, і весь світ вважає його українським. Значить ми маємо повне право його подарувати. І тоді виходить, що Росія анексувала територію Штатів. А воно вам треба?" - сказала Соколова.

"Тут будь-яке слово може вплинути на результат": У розвідці прокоментували передачу українських військовополонених Угорщині

субота, 10 червень 2023, 23:29

Україна наразі не має інформації про те, що українські військовополонені, про передачу яких оголосила Російська православна церква, знаходяться в Угорщині. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі інформ...

Росіяни обстріляли рятувальників, які працювали на місці пожежі у Харківщині, є жертви (фото)

субота, 10 червень 2023, 23:15

У Харківській області українські рятувальники потрапили під повторний обстріл російських окупантів, один з них загинув. Про це повідомляють у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, передають Патріоти Укра...