
У міністерстві закордонних справ України зараз займаються питанням можливої зустрічі лідерів США та України. Про це в інтерв’ю ТСН розповів міністр закордонних справ Пало Клімкін, зазначають Патріоти України.
За його словами, така зустріч є можливою у лютому 2017 року в Нью-Йорку під час засідання Ради Безпеки ООН.
"Зараз будемо розмовляти з командою Трампа про це, коли буде безпосередньо зустріч, будемо працювати, чи може ця зустріч відбудеться до формального вступу на посаду, чи після, які будуть пріоритети у Трампа, чи спочатку внутрішня політика, чи одночасно буде паралельно і внутрішньополітичний і зовнішньополітичний порядок денний.
Як одна з ідей, по-моєму, про це вже казали, ми розглядаємо можливість того, щоб президент брав участь у головуванні України в Раді Безпеки ООН, яка відбудеться в лютому. Чи буде там вашингтонська частина, будемо дивитися. Це все пов'язано також і з графіками, і з часовими рамками", – заявив Павло Клімкін.
Окрім того, затримки у такій зустрічі можуть виникнути через створення нової зовнішньополітичної команди Трампа.
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...