Денонсація Договору між Україною та Росією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки актуальна, але документ ще не вичерпав себе в судових процесах України проти Росії. Про це заявив заступник глави МЗС Василь Боднар на засіданні комітету Верховної Ради у закордонних справах в середу, повідомляють Патріоти України.
"Я думаю, що це своєчасно. Але коли це (розрив – ред.) буде, я не скажу", - сказав він. "Звичайно, рішення буде прийнято. Але поки Договір 2003 року ще повністю не використаний в судових процесах", - додав він.
Заступник голови МЗС пояснив, що наразі тривають процедури подачі матеріалів до міжнародних судів і узгодження всіх процесуальних нюансів. "Зараз питання про денонсацію Договору про Азовське море знаходиться на розгляді", - зазначив Бондар.
Він пояснив: "Для нас важливо продовжити процес виходу з договорів, які для нас не важливі. Але Договір 2003 року зараз не вичерпав повністю свій потенціал. Якщо в односторонньому порядку денонсуємо Договір, це не означає, що денонсацію визнає російська сторона. Як було з договорами про розміщення Чорноморського флоту. Російська сторона відмовилася від них. А ми вважаємо їх діючими".
Договір між Україною і РФ про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки підписаний в грудні 2003 року, а ратифікований у квітні 2004-го. Згідно з його положеннями, Азовське море і Керченська протока є внутрішніми водами України та Росії.
Бійці ударної групи «Чорний лебідь» 225 штурмового батальйону витратили 13 скидів на російського штурмовика, який ніяк не хотів помирати. Відео влучань було оприлюднено 21 листопада на каналі групи, зазначають Патріоти України. . Хитрий та спритний ро...
Російська Федерація дійсно може завдати удару по урядовому кварталу Києва. Але це означатиме перехід реальних "червоних ліній". Про це у коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів виконавчий директор Українського центру безпеки та співпраці Дмитро Ж...