Ситник прокоментував появу своєї реклами в метро Києва (фото)

У столичному метрополітені 1 жовтня з'явилася реклама із зображенням директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, повідомляють Патріоти України.

На сітілайтах у підземці розміщено зображення Ситника з написом: "Я викрию топ-корупціонерів". Також в рекламі міститься анонс засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, яке відбудеться 3 жовтня о 15 годині. У рекламі зазначається, що трансляція цього засідання комітету відбудеться на всіх каналах телебачення.

Журналісти з цього приводу звернулися за коментарем до директора НАБУ Артема Ситника. На запитання, чи відомо йому хто розмістив таку рекламу і чи погоджували її зміст з ним, Ситник дав негативну відповідь."Звичайно, що ні. Типова провокація", - сказав він.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник звітуватиме про діяльність бюро за перше півріччя 2018 року на засіданні комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції 3 жовтня о 15:00. Про це йдеться у порядку денному засідання комітету на середу.

До участі у засіданні запрошені народні депутати, голови депутатських фракцій, груп і комітетів Верховної Ради України та представники громадських організацій, які здійснюють діяльність щодо запобігання корупції. Питання обговорення звіту директора НАБУ заплановане першим питанням.

Комітет ВР з питань запобігання і протидії корупції мав заслухати звіт директора НАБУ про результати роботи відомства 19 вересня, однак він не з'явився через інцидент працівників бюро поблизу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Джерело: Укрінформ

Хіти тижня. Зграї та її покровителям на печерських пагорбах "роблять нерви": НАБУ оголосило у розшук суддю Вовка та його колег з Окружного адмінсуду Києва

четвер, 13 серпень 2020, 4:00

На протиправну спробу Печерського суду забрати справу суддів-заколотників у НАБУ, бюро відповіло апеляцією і новим ударом по фігурантам розслідування захоплення влади. Національне антикорупційне бюро України оголосило у розшук сімох фігурантів справи щ...

Хіти тижня. "Похоже, Путин опять всех переигрывает в свои "многоходовочки" с пилением сука под Лукашенко", - історик Климовський

четвер, 13 серпень 2020, 3:00

Російська агентура намагається "Назад в СРСР" не світити, лає Путіна, кричить "Живе Білорусь!" і публічно мовчить про "велику" російську імперію. Серйозний контраст в порівнянні з її поведінкою в Україні в 2014 р. "Беларусь демонстрирует, как бывает, к...