
У столичному метрополітені 1 жовтня з'явилася реклама із зображенням директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, повідомляють Патріоти України.
На сітілайтах у підземці розміщено зображення Ситника з написом: "Я викрию топ-корупціонерів". Також в рекламі міститься анонс засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, яке відбудеться 3 жовтня о 15 годині. У рекламі зазначається, що трансляція цього засідання комітету відбудеться на всіх каналах телебачення.

Журналісти з цього приводу звернулися за коментарем до директора НАБУ Артема Ситника. На запитання, чи відомо йому хто розмістив таку рекламу і чи погоджували її зміст з ним, Ситник дав негативну відповідь."Звичайно, що ні. Типова провокація", - сказав він.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник звітуватиме про діяльність бюро за перше півріччя 2018 року на засіданні комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції 3 жовтня о 15:00. Про це йдеться у порядку денному засідання комітету на середу.
До участі у засіданні запрошені народні депутати, голови депутатських фракцій, груп і комітетів Верховної Ради України та представники громадських організацій, які здійснюють діяльність щодо запобігання корупції. Питання обговорення звіту директора НАБУ заплановане першим питанням.
Комітет ВР з питань запобігання і протидії корупції мав заслухати звіт директора НАБУ про результати роботи відомства 19 вересня, однак він не з'явився через інцидент працівників бюро поблизу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...