"У них філософія життя інша": Кравчук "словами Медведчука" заговорив про майбутнє Донбасу

На думку першого президента країни, Україна має повертати окуповані території через посилення місцевого самоврядування та надання автономії.

Леонід Кравчук

"Українській владі вже зараз необхідно пропонувати варіанти "системи організації життя в цих регіонах", оскільки вони відрізняються від інших", - каже Кравчук, передають Патріоти України.

На його думку, це питання конституційних змін. "У них філософія життя абсолютно інша. Нам потрібні величезні зусилля, щоб їх повернути. Яким способом? Тільки через місцеве самоврядування з акцентом на автономію. Може бути часткова автономія, автономія, але не федералізація", - підкреслив він. Зазначив, що питання треба винести на обговорення громадськості.

"Те, що там перебувають російські війська і найманці, зовсім не означає, що частини Донецької та Луганської областей відійшли від України. Вони знаходяться в Україні, тільки Україна їх не контролює", - заявив Кравчук. І вказав на те, що на окупованому Донбасі вже кілька років повністю відсутнє "все українське: ні прапора, ні мови, ні законів, ні Конституції".

Джерело: Обозреватель

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...