"У них вибухатиме кожна АЗС, урна і будинок, палатимуть ліси": Блогер про страшну розплату Москви за атаку на Україну

Якщо Росія наважиться на останній крок – її чекатиме швидка загибель.

Фото: ЗМІ"Деякі професійні сцикуни і московські агенти лякають тим, що цапи у разі нашого військового успіху застосують ядерну зброю проти України, тому воювати проти них ніяк не можна", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Святослав Стеценко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Не застосують.

Проте нам треба бути готовими і до застосування.

Що означає бути готовими?

По-перше, чітко заявити, що у такому разі ми будемо вести війну на знищення усього дорослого дієзатного населення Московії, всіма способами. Що в них вибухатиме кожна АЕС, кожен газопровід, кожна підстанція, кожна АЗС, кожен потяг, кожен автобус, кожна урна із сміттям, горітиме кожен магазин, офіс, будинок. Палатимуть всі ліси. Що цапів будемо різати, стріляти, труїти по всій території Московії і в будь-якій іншій країні, раптом, в будь-яку мить, безжально. Бо ті, хто застосує ядерну зброю для нападу на іншу країну, це вже не люди, це смертельна інфекція.

У живих залишимо лише таких, хто підтвердить, що вони люди тим, що перейдуть на наш бік, піднімуть повстання проти своєї цапської влади і воюватимуть за нас проти їхньої людожерський держави.

По-друге, готуватися таки знищувати ворогів всіма способами на їхній землі і готувати своє населення для цивільного захисту.

Така наша готовність витверезить навіть найзатятіших цапів. Будьте впевнені, забудуть про свої ядерні боєголовки назавжди.

Жорстоко? Так.

Нех@й шаст@ть".

Тактика "живого щита" не змінюється: У Криму окупанти риють окопи по периметру населених пунктів

вівторок, 21 березень 2023, 9:59

В окупованому Криму російські загарбники риють окопи по периметру населених пунктів. Зокрема такі дії окупантів фіксуються в Совєтському районі півострова. Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив голова правління Кримськотатарського ресурсного це...

Ми не ідіоти: У МЗС Тайваню розкритикували "мирний план" Китаю щодо війни в Україні

вівторок, 21 березень 2023, 9:45

МЗС Тайваню критикує спроби Китаю представити себе як так званого "миротворця" для розв'язання війни в Україні. Оскільки в той час, коли Пекін пропонує свій "мирний план", він погрожує Тайбею, передають Патріоти України з посиланням на заяву міністра з...