"У них вибухатиме кожна АЗС, урна і будинок, палатимуть ліси": Блогер про страшну розплату Москви за атаку на Україну

Якщо Росія наважиться на останній крок – її чекатиме швидка загибель.

Фото: ЗМІ"Деякі професійні сцикуни і московські агенти лякають тим, що цапи у разі нашого військового успіху застосують ядерну зброю проти України, тому воювати проти них ніяк не можна", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Святослав Стеценко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Не застосують.

Проте нам треба бути готовими і до застосування.

Що означає бути готовими?

По-перше, чітко заявити, що у такому разі ми будемо вести війну на знищення усього дорослого дієзатного населення Московії, всіма способами. Що в них вибухатиме кожна АЕС, кожен газопровід, кожна підстанція, кожна АЗС, кожен потяг, кожен автобус, кожна урна із сміттям, горітиме кожен магазин, офіс, будинок. Палатимуть всі ліси. Що цапів будемо різати, стріляти, труїти по всій території Московії і в будь-якій іншій країні, раптом, в будь-яку мить, безжально. Бо ті, хто застосує ядерну зброю для нападу на іншу країну, це вже не люди, це смертельна інфекція.

У живих залишимо лише таких, хто підтвердить, що вони люди тим, що перейдуть на наш бік, піднімуть повстання проти своєї цапської влади і воюватимуть за нас проти їхньої людожерський держави.

По-друге, готуватися таки знищувати ворогів всіма способами на їхній землі і готувати своє населення для цивільного захисту.

Така наша готовність витверезить навіть найзатятіших цапів. Будьте впевнені, забудуть про свої ядерні боєголовки назавжди.

Жорстоко? Так.

Нех@й шаст@ть".

Тепер тільки координати: Посольство США у РФ прибрало з сайту адресу після перейменування вулиці

неділя, 3 липень 2022, 15:28

Як повідомили РосЗМІ, тепер замість адреси на порталі тепер відображаються координати 55,75566 ° N, 37,58028 ° E. ЗМІ зазначають, що колишню адресу посольства, Великий Дев'ятинський пров., все ще можна знайти на сайті. Традиційно у МЗС Росії обурились ...

"Хотів СРСР? Ну, так і тримай обидві руки. Ось тобі ГУЛАГ": Бабченко відреагував на історію із відомим російським хокеїстом

неділя, 3 липень 2022, 15:14

Український журналіст Аркадій Бабченко емоційно прокоментував ситуацію із голкіпером збірної Росії з хокею Іваном Федотовим, якого напередодні затримали за ухилення від військового обов'язку та за неофіційною інформацією відправили служити за Полярне к...