"У одесских собственная гордость!": Стало відомо про злу долю російського паспорта мера Одеси Труханова

Власник анулював "стрьомний" документ через суд на четвертий рік "гібридної війни" з РФ. І запевняє, що все це було "підставою"

Міський голова Одеси Геннадій Труханов у 2017 році через російський суд анулював свій паспорт громадянина РФ. Відповідне рішення 13 вересня 2017 року ухвалив Сергієво-Посадський міський суд Московської області, зазначають Патріоти України.

Він, за позовом самого Труханова, визнав незаконними рішення про видачу йому російських паспортів та недійсними самі документи. Мер Одеси заявив суду, що має громадянство України і нібито ніколи не звертався за російським.

Він каже, що про свій паспорт РФ дізнався з мережі Інтернет, ініціював перевірку, і виявив, що на його ім’я був виданий паспорт, який пізніше двічі замінювали. Російське МВД визнало, що перший документ Труханову видали безпідставно, а отже, й усі наступні процедури не були законними.

"Наявність паспорта громадянина РФ порушує права і законні інтереси Труханова Г.Л., як громадянина України, що займає пост мера Одеси", – наполягав представник чиновника.

Суд встановив, що паспорт Труханову видали на основі паспорта СРСР, при цьому громадянином Росії він не є, на її території не зареєстрований.

СКРІНШОТ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ РОСІЙСЬКОГО СУДУ
СКРІНШОТ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ РОСІЙСЬКОГО СУДУ
СКРІНШОТ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ РОСІЙСЬКОГО СУДУ

Як пише "Думская", раніше під час засідання суду за обвинуваченням Труханова прокурор повідомив, що людині, чиї паспортні дані збігаються із даними одеського мера, видавали паспорти у Росії, і що документи були анульовані через порушення процедури.

Перший свій паспорт Труханов отримав у 2002 році в Дагестані, другий – у 2003-му у місті Сергієв Посад Московської області. У 2011-му він звернувся з проханням замінити перший документ в зв'язку з досягненням 45 років.

"Чи є однією особою ці громадяни – мер Одеси, людина, яка отримала паспорт у 2002-му, і людина, що стала громадянином РФ в 2003-му, – ми стверджувати зі стовідсотковою впевненістю, звичайно, не можемо, але всі їхні дані повністю збігаються. І ми вважаємо, що це не просто збіг", – заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.


Хіти тижня. "Великі країни ... втомились від санкцій проти РФ": У США закликали визнати анексію українського Криму Росією

п’ятниця, 6 грудень 2019, 2:00

Автор акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн. Американський журнал The National Interest закликав США переглянути свою позицію щодо анексії Криму і визнати півострів російсь...

Хіти тижня. Путін готує Зеленському дві нові умови щодо Донбасу: Генерал попередив про небезпеку (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:35

Президент Росії Володимир Путін на переговорах у "нормандському форматі" може висунути президенту України Володимиру Зеленському дві додаткові умови щодо Донбасу. Про це розповів у ефірі ObozTV колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил Україн...