"У одесских собственная гордость!": Стало відомо про злу долю російського паспорта мера Одеси Труханова

Власник анулював "стрьомний" документ через суд на четвертий рік "гібридної війни" з РФ. І запевняє, що все це було "підставою"

Міський голова Одеси Геннадій Труханов у 2017 році через російський суд анулював свій паспорт громадянина РФ. Відповідне рішення 13 вересня 2017 року ухвалив Сергієво-Посадський міський суд Московської області, зазначають Патріоти України.

Він, за позовом самого Труханова, визнав незаконними рішення про видачу йому російських паспортів та недійсними самі документи. Мер Одеси заявив суду, що має громадянство України і нібито ніколи не звертався за російським.

Він каже, що про свій паспорт РФ дізнався з мережі Інтернет, ініціював перевірку, і виявив, що на його ім’я був виданий паспорт, який пізніше двічі замінювали. Російське МВД визнало, що перший документ Труханову видали безпідставно, а отже, й усі наступні процедури не були законними.

"Наявність паспорта громадянина РФ порушує права і законні інтереси Труханова Г.Л., як громадянина України, що займає пост мера Одеси", – наполягав представник чиновника.

Суд встановив, що паспорт Труханову видали на основі паспорта СРСР, при цьому громадянином Росії він не є, на її території не зареєстрований.

СКРІНШОТ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ РОСІЙСЬКОГО СУДУ
СКРІНШОТ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ РОСІЙСЬКОГО СУДУ
СКРІНШОТ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ РОСІЙСЬКОГО СУДУ

Як пише "Думская", раніше під час засідання суду за обвинуваченням Труханова прокурор повідомив, що людині, чиї паспортні дані збігаються із даними одеського мера, видавали паспорти у Росії, і що документи були анульовані через порушення процедури.

Перший свій паспорт Труханов отримав у 2002 році в Дагестані, другий – у 2003-му у місті Сергієв Посад Московської області. У 2011-му він звернувся з проханням замінити перший документ в зв'язку з досягненням 45 років.

"Чи є однією особою ці громадяни – мер Одеси, людина, яка отримала паспорт у 2002-му, і людина, що стала громадянином РФ в 2003-му, – ми стверджувати зі стовідсотковою впевненістю, звичайно, не можемо, але всі їхні дані повністю збігаються. І ми вважаємо, що це не просто збіг", – заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.


"Повернення Кулика може зіпсувати відносини України зі США", - ЗМІ

субота, 4 липень 2020, 17:10

Найближчим часом мають відбутися відразу три судових слухання, метою яких буде реабілітація і відновлення на посаді звільненого за неявку на переатестацію скандального «прокурора Коломойського» Костянтина Кулика. Експрокурор Кулик і його група підтримк...

"Позор для российской власти": Гіркін назвав Донбас "помийною ямою" (відео)

субота, 4 липень 2020, 16:59

За словами терориста, інваліди "ополчення", що залишилися без рук і без ніг, отримують пенсію в 3,5 тис. рублів (1350 грн), за які "можна тільки спитися". Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який раніше був "міністром оборони ДНР", заявив, що н...