У пошуках "слабкої ланки" почали хапати своїх: У Росії затримали олігарха з "кремлівського списку" США

Зіявудіну Магомедову зокрема інкримінують розкрадання державних коштів на будівництві об'єктів до ЧС-2018 по футболу. Можливо мільярдера підозрюють у зраді під тиском американців

Співвласника групи "Сума" і мільярдера Зіявудіна Магомедова, який фігурує в "кремлівському списку" США, затримали на 48 годин, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські РБК, ТАСС та "Комерсант". В п'ятницю Магомедов і ще кілька людей були доставлені до МВС, де після слідчих дій були затримані. Питання про запобіжний захід слідство буде розглядати в суботу, 31 березня.

Магомедов, його брат і ще кілька людей були допитані в рамках трьох справ за статтею "шахрайство" (стаття 159 КК РФ). Статус бізнесмена у цих справах невідомий, заявило джерело.

За даними агентства, співробітники МВС і ФСБ провели обшуки за 70 адресами. "Комерсант" пише, що слідчі дії пов'язані зі справою про розкрадання 752 мільйонів рублів під час будівництва стадіону "Арена Балтика" в Калінінграді.

У справі є також епізоди, пов'язані з Новоросійським морським торговим портом, одним із власників якого є "Сума", повідомляє газета.

"Напередодні стало відомо про те, що працівники правоохоронних органів провели в "Сумі" слідчі дії", - пише РБК. Обшуки, як пояснювало виданню джерело в слідчому департаменті МВС, відбулися в рамках "багатоепізодної справи".

Зіявудін Магомедов посідає 63 місце в списку найбагатших бізнесменів Росії за 2017 рік, складеному Forbes. Його статки оцінюються в 1,4 мільярда доларів.

У Тверській області через атаку дронів палає стратегічне підприємство російського ВПК (відео)

субота, 7 лютий 2026, 8:39

У ніч проти суботи, 7 лютого, безпілотники атакували Редкінський дослідний завод у Тверській області. На підприємстві чули багато вибухів, після яких почалася пожежа. Про це із посиланням на очевидців повідомляє Astra, передають Патріоти України3уу2у2....

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 7 лютого

субота, 7 лютий 2026, 7:54

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 07.02.26 орієнтовно склали: