У президенти України зазбирався черговий відомий політик

Держава потребує перезавантаження, переконаний Роман Безсмертний.

Роман Безсмертний. Фото: 112 Україна.

Політик і дипломат Роман Безсмертний оголосив про готовність взяти участь у виборах президента України в 2019 році. Про це він сказав на зустрічі з журналістами, політологами і громадськими діячами в галереї "Всі свої" в Києві 29 травня. Трансляцію вів у Facebook журналіст Сергій Руденко, передають Патріоти України.

Зустріч була присвячена 25-річчю політичної діяльності Безсмертного. "Я дійсно буду балотуватися. Ви мене запитували - я не стану вас мучити. Прийде час - оформлю відповідні документи", - заявив Безсмертний.

За його словами, необхідно припинити перетворення української політики в шоу. Держава потребує перезавантаження, переконаний Безсмертний. "Лагодити нічого. Потрібно починати державні інститути з нуля", - сказав він.

У Курську – пожежа на аеродромі, влада каже про атаку безпілотника

вівторок, 6 грудень 2022, 9:21

У російському місті Курськ вночі сталася пожежа на аеродромі, повідомив губернатор Курської області Роман Старовойт. Дослівно: "Унаслідок атаки безпілотника в районі курського аеродрому загорівся нафтонакопичувач. Постраждалих немає. Пожежа локалізуєть...

Євросоюз прорахувався? Експерт розповів, яких збитків завдасть стеля цін на російську нафту бюджету РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 8:56

Встановлення граничної ціни на нафту, яка експортується Росією, на рівні $60 за барель (ввели ЄС, "Велика Сімка" та Австралія) у перспективі завдасть збитку економіці країни-терористки Росії лише на рівні 1%. Так, бюджет агресора за рік недоотримає $50...