"У Путіна "глибоко стурбовані": "Валька-полстакана" заявила, що введення воєнного стану "обмежує права українців"

Спікер Ради Федерації РФ також заявила, що "воєнний стан введено в тих регіонах України, де найменша підтримка населенням чинної влади".

Валентина Матвієнко. Фото: РБК.

Спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що РФ має намір звернутися в міжнародні організації через запровадження в Україні воєнного стану. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Зокрема, Матвієнко заявила, що введення воєнного стану "обмежує права українців". "Ми звернемося в міжнародні організації, щоб звернути увагу на обмеження прав громадян України у зв'язку з введенням воєнного стану", - сказала вона.

Вона також заявила, що "воєнний стан введено в тих регіонах України, де найменша підтримка населенням чинної влади". "З введенням воєнного стану там людям просто "закрили рот пластиром" і не дозволять висловлювати свою думку, не дозволять висловлювати свою позицію, проводити акції, мітинги, демонстрації", - заявила вона.

"Создадут вторую Украину!": Жириновський влаштував істерику через події у Казахстані

четвер, 21 березень 2019, 18:28

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський злякався, що після відставки Нурсултана Назарбаєва з посади президента Казахстану країна нібито може перетворитися на другу Україну, повідомляють Патріоти України. Депутат нелегітимної Д...

Хіти тижня. "У залі Верховної Ради я не допущу виступів недержавною мовою", - Парубій зупинив Вілкула

четвер, 21 березень 2019, 17:30

Нардеп від Опозиційного блоку Олександр Вілкул 19 березня в Раді закликав нардепів не голосувати за законопроект про функціонування української мови як державної. "Я хочу знову закликати всіх депутатів у парламенті, я знаю, є розумні депутати... Не гол...