"У Путіна "глибоко стурбовані": "Валька-полстакана" заявила, що введення воєнного стану "обмежує права українців"

Спікер Ради Федерації РФ також заявила, що "воєнний стан введено в тих регіонах України, де найменша підтримка населенням чинної влади".

Валентина Матвієнко. Фото: РБК.

Спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що РФ має намір звернутися в міжнародні організації через запровадження в Україні воєнного стану. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Зокрема, Матвієнко заявила, що введення воєнного стану "обмежує права українців". "Ми звернемося в міжнародні організації, щоб звернути увагу на обмеження прав громадян України у зв'язку з введенням воєнного стану", - сказала вона.

Вона також заявила, що "воєнний стан введено в тих регіонах України, де найменша підтримка населенням чинної влади". "З введенням воєнного стану там людям просто "закрили рот пластиром" і не дозволять висловлювати свою думку, не дозволять висловлювати свою позицію, проводити акції, мітинги, демонстрації", - заявила вона.

"Зеленский выбирает премьер-министра: Аваков, Витренко, люстрированный Тигипко", - Бутусов

середа, 26 лютий 2020, 9:23

"По данным источников, президент Владимир Зеленский проводит активные консультации, чтобы заменить главу Кабмина и ряд министров в ближайшее время. Это сейчас основная задача для главы ОП Андрея Ермака", - пише у своєму блозі Юрій Бутусов, передают...

"Сірий кардинал" Путіна йде у наступ: Сурков раптом заявив, що України немає, і обізвав народ "х*хлами"

середа, 26 лютий 2020, 8:57

Колишній помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков заявив, що України немає. За його словами, є "специфічний розлад розуму" - українство. Про це пишуть "Актуальні коментарі", передають Патріоти України. . "України немає. Є українство...