"У Путіна "глибоко стурбовані": "Валька-полстакана" заявила, що введення воєнного стану "обмежує права українців"

Спікер Ради Федерації РФ також заявила, що "воєнний стан введено в тих регіонах України, де найменша підтримка населенням чинної влади".

Валентина Матвієнко. Фото: РБК.

Спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що РФ має намір звернутися в міжнародні організації через запровадження в Україні воєнного стану. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Зокрема, Матвієнко заявила, що введення воєнного стану "обмежує права українців". "Ми звернемося в міжнародні організації, щоб звернути увагу на обмеження прав громадян України у зв'язку з введенням воєнного стану", - сказала вона.

Вона також заявила, що "воєнний стан введено в тих регіонах України, де найменша підтримка населенням чинної влади". "З введенням воєнного стану там людям просто "закрили рот пластиром" і не дозволять висловлювати свою думку, не дозволять висловлювати свою позицію, проводити акції, мітинги, демонстрації", - заявила вона.

Схожа на Гордона в жіночому образі: Захарова шокувала еротичним відео з полуницею

субота, 2 липень 2022, 19:27

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова візначилася еротичим роликом з полуницею. Відео з'явилося у Telegram-каналі Захарової, передають Патріоти України. На кадрах представниця російського дипвідомства поїдає полуницю...

"Не дозволю Путіну забрати у мене Чехова!": В уряді Німеччини вважають неправильним бойкотувати російську культуру

субота, 2 липень 2022, 19:14

Міністр Німеччини з питань культури і ЗМІ Клаудія Рот вважає неправильним бойкотувати російську культуру. Про це вона сказала в інтерв’ю Augsburger Allgemeine, передають Патріоти України. "Я вважаю абсолютно неправильним бойкот всього, що стосується ро...