"Жіночий голос із залу прокричить щось по-німецьки": ​У Росії несподівано порівняли політику Путіна і Гітлера

Відома продюсер і телеведуча Тіна Канделакі побачила в посланні Володимира Путіна вектор на націонал-соціалізм. Про це пише "Методичка" в Telegram-каналі, повідомляють Патріоти України.

"Тіна Канделакі побачила в посланні Володимира Путіна вектор на націонал-соціалізм. Не дивуйтеся, якщо під кінець виступу жіночий голос із залу прокричить щось по-німецьки", - йдеться в повідомленні.

Водночас, російський соціолог і політолог Ігор Ейдман заперечив припущення Канделакі. "Канделакі все-таки не права: "зміни курсу з мілітаризації на націонал-соціалізм" не відбулося. Як був курс на мілітаризацію і нацизм (націонал-соціалізм), так і залишився. Але і націонал-соціалізм у нас якийсь недоношений вийшов. Усі соціальні заходи, запропоновані кремлівським фюрером, боязкі і рахітичні. Населенню падають на бідність сущі копійки. Адольф щедрішим був", - написав він.

Відповідь Безуглій: "Хочу підказати комітету по обороні ідею законопроекту про розстріли", - Бутусов

середа, 25 травень 2022, 7:19

Хочу підказати комітету по обороні та Мар’яна Безуглій ідею законопроекту про розстріли, який безумовно буде підтриманий суспільством: законопроект про застосування зброї проти державних службовців, які провалили спецоперації української розвідки і не ...

Ворог хоче зупинити контрнаступ ЗСУ: РФ ввела додаткові війська на північ Харківщини, - Арестович

середа, 25 травень 2022, 7:18

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що Росія ввела додаткові сили на півночі Харківської області. Їхнє завдання - не пропустити українських захисників у бік Вовчанська, передають Патріоти України. Про це він сказав в інтерв'ю ро...