"Жіночий голос із залу прокричить щось по-німецьки": ​У Росії несподівано порівняли політику Путіна і Гітлера

Відома продюсер і телеведуча Тіна Канделакі побачила в посланні Володимира Путіна вектор на націонал-соціалізм. Про це пише "Методичка" в Telegram-каналі, повідомляють Патріоти України.

"Тіна Канделакі побачила в посланні Володимира Путіна вектор на націонал-соціалізм. Не дивуйтеся, якщо під кінець виступу жіночий голос із залу прокричить щось по-німецьки", - йдеться в повідомленні.

Водночас, російський соціолог і політолог Ігор Ейдман заперечив припущення Канделакі. "Канделакі все-таки не права: "зміни курсу з мілітаризації на націонал-соціалізм" не відбулося. Як був курс на мілітаризацію і нацизм (націонал-соціалізм), так і залишився. Але і націонал-соціалізм у нас якийсь недоношений вийшов. Усі соціальні заходи, запропоновані кремлівським фюрером, боязкі і рахітичні. Населенню падають на бідність сущі копійки. Адольф щедрішим був", - написав він.

"Наш головний жінку зарізав": Розслідувачі встановили окупанта, який розповів про вбивство жительки Харківщини (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 19:15

Журналісти-розслідувачі проєкту "Схеми" ідентифікували російського військового, який розповів телефоном про ймовірне вбивство мирної жительки Харківської області керівником його підрозділу. Ним виявився 34-річний Олег Гасілін. Він служить у 27-й окремі...

Путін "просто" помилився: Макрон знов тягне Україну за стіл переговорів з Гітлером сучасності

четвер, 1 грудень 2022, 18:32

Домовитися з демоном пекла про божу любов. Час цинічних компромісів минув, а французу, котрий звик сидіти на двох стільцях одночасно, схоже зрадило відчуття реальності. Президент Франції Еммануель Макрон вважає можливим проведення мирних переговорів мі...