У Росії зробили гучну заяву про повернення в ПАРЄ

На думку голови Держдуми РФ В’ячеслава Володіна, нові міжнародні формати успішно заміщають Парламентську асамблею Ради Європи, де не бажають обговорювати складні теми та нав’язують свою точку зору, повідомляють Патріоти України.

Володін наголошує, що Росії немає сенсу повертатися до ПАРЄ, оскільки вона орієнтується на нові міжнародні платформи. «Уже з'явилися нові цікаві майданчики, наприклад, рада спікерів країн Євразії, яка у цьому році пройде в Астані», - зазначив політик.

Володін наголосив, що ПАРЄ «більше не викликає довіри у Росії». «У ПАРЄ зараз говорять - ми можемо повернути вам право голосу, але в обмеженому вигляді. Про яку довіру тут може йтися? Сьогодні рішення в Асамблеї приймається більшістю голосів з числа тих, хто присутній у залі. Сорок осіб можуть позбавити права голосу цілу країну при чисельній кількості Асамблеї - 324 людини! Цим ПАРЄ себе і дискредитувала. Асамблея повинна давати можливість заявляти свою позицію кожній країні. А сьогодні там бояться, що ми взагалі щось можемо сказати», - зазначив Володін.

Російський політик згадав і про регламент Асамблеї. «Якщо регламент Асамблеї не буде змінений, то нам немає сенсу брати участь в цій структурі і перераховувати на її потреби великі кошти, у вигляді внесків», - заявив політик. Володін також наголосив, що Росія входить до першої трійки країн, які платять найбільше внесків у ПАРЄ.

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...

Путіну так не минеться: Британія може розширити військовий контингент у сусідніх з Україною країнах

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:28

Великобританія може направити додаткові сотні військових в сусідні з Україною країни НАТО в якості стримуючого фактора для Росії. Про це пише The Times з посиланням на джерело в британському Міністерстві оборони, передають Патріоти України. У британсь...