У Росії зробили гучну заяву про повернення в ПАРЄ

На думку голови Держдуми РФ В’ячеслава Володіна, нові міжнародні формати успішно заміщають Парламентську асамблею Ради Європи, де не бажають обговорювати складні теми та нав’язують свою точку зору, повідомляють Патріоти України.

Володін наголошує, що Росії немає сенсу повертатися до ПАРЄ, оскільки вона орієнтується на нові міжнародні платформи. «Уже з'явилися нові цікаві майданчики, наприклад, рада спікерів країн Євразії, яка у цьому році пройде в Астані», - зазначив політик.

Володін наголосив, що ПАРЄ «більше не викликає довіри у Росії». «У ПАРЄ зараз говорять - ми можемо повернути вам право голосу, але в обмеженому вигляді. Про яку довіру тут може йтися? Сьогодні рішення в Асамблеї приймається більшістю голосів з числа тих, хто присутній у залі. Сорок осіб можуть позбавити права голосу цілу країну при чисельній кількості Асамблеї - 324 людини! Цим ПАРЄ себе і дискредитувала. Асамблея повинна давати можливість заявляти свою позицію кожній країні. А сьогодні там бояться, що ми взагалі щось можемо сказати», - зазначив Володін.

Російський політик згадав і про регламент Асамблеї. «Якщо регламент Асамблеї не буде змінений, то нам немає сенсу брати участь в цій структурі і перераховувати на її потреби великі кошти, у вигляді внесків», - заявив політик. Володін також наголосив, що Росія входить до першої трійки країн, які платять найбільше внесків у ПАРЄ.

Лякають розривом дипвідносин: У РФ вибухнули погрозами на адресу США через статус "країни-спонсора тероризму"

субота, 13 серпень 2022, 11:29

Москва пригрозила розривом дипломатичних відносин з Вашингтоном у разі визнання Російської Федерації "країною-спонсором тероризму". У РФ заявили, що це буде "точкою неповернення".Про це розповів директор департаменту Північної Америки російського МЗС О...

Перейняв досвід у РФ? Китай планує створити табори з "перевиховання" жителів Тайваню після вторгнення

субота, 13 серпень 2022, 11:22

Китай погрожує "перевихованням" Тайваню, щоб зробити його громадян більш патріотично налаштованими після вторгнення на острів. Про це повідомляє британський таблоїд The Sun, передають Патріоти України. Таке попередження нагадало про жахливі табори з пе...