
Україна може залишитися без півдня країни, якщо у владі в Києві не буде змін. Про це в ефірі "Радио Вести" заявив колишній голова Одеської області Міхеїл Саакашвілі, передають Патріоти України.
За його словами, все "кришування" контрабандних потоків і тіньових схем в Одесі йде з Києва.
"Зараз, наприклад, знову повернулися всі ці схеми на митниці: Алперін відомий контрабандист і інші прізвища називаються, всі вони київські. Хтось має одеське коріння, але одеська мафія зараз центральна, Київ використовує цей регіон для відмивання грошей, для будь-яких своїх схем", - зазначив Саакашвілі.
Політик додав, що влада заграє з сепаратистами, не розуміючи, що це загрожує довгостроковим інтересам України.
"Вони розпродають не тільки державні інтереси, а й майбутнє України продають. Україна може залишитися без півдня, якщо влада в Києві залишаться без змін", - підкреслив екс-голова Одеської ОДА.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...