У ВР розпочався розгляд подань на зняття недоторканності з народних депутатів (онлайн-трансляція)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький також прибули до сесійної зали парламенту.

Засідання ВР. Фото:скрін відеоЛуценко направив до парламенту подання на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Андрія Лозового, Олеся Довгого, Євгена Дейдея, Борислава Розенблата, Максима Полякова та Михайла Добкіна. Трансляцію засідання парламенту можна побачити на каналі ВР у Youtube, передають Патріоти України.

ВР відмовилась переносити розгляд усіх шістьох подань на зняття депутатської недоторканності, тому частину з них розглядають сьогодні. Генеральний прокурор України Юрій Луценко та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прибули до сесійної зали Верховної Ради. Вони розмістилися в суддівській ложі парламенту.

Парламент розпочав розгляд подань щодо зняття недоторканності з 5 народних депутатів. Голова Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що на одне подання буде відведено понад годину часу, й орієнтовно розгляд цих документів буде закінчено о 22:00.

Як стало відомо, сьогодні депутати вирішили продовжити пленарне засідання до завершення розгляду всіх п’яти подань.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 вересня

вівторок, 26 вересень 2023, 8:19

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.09.24 орієнтовно становлять:

Готові в пекло, аби забратись з "Острову Свободи": РФ успішно вербує кубинців на війну проти України – Politico

вівторок, 26 вересень 2023, 8:14

Люмпінізоване братами Кастро населення не уявляє, що чекає на кривавих заробітчан в українських степах за щедрість "рускіх братьєв". Так, видання наводить приклад 19-річного Сезара – бармена з Гавани, який ледь зводить кінці з кінцями і вже мав невдалу...