​У Заходу немає іншого виходу, як декласувати РФ: Москва вибрала не співпрацю, а суперництво і тепер нічого не залишається, як адекватно реагувати - Карл Більдт

У Росії був шанс стати частиною великого і щасливого світу процвітаючих, багатих і вільних країн. Але в найбільшому уламку радянської імперії перемогла стратегія «вставання з колін».

Тепер багато, якщо не більшість, в російській еліті шкодують про той вибір який був зроблений в Кремлі людиною, яку вони просували і підтримували. Споконвічні російські питання «хто винен?» і «що робити?» повстали як давно вже не було гостро, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».

До питання ціннісного вибору РФ звернувся і один з найавторитетніших політиків сучасної Європи. Росія сама винна в тому, що відмовилася від партнерства із західними державами, і тепер кидає виклик сама собі, а також загрожує світовому порядку, заявив Карл Більдт, екс-міністр закордонних справ Швеції.

За словами політика, в Росії вирішили піти іншим шляхом, обравши не співпрацю, а суперництво і тепер Заходу нічого не залишається, як адекватно реагувати на дії РФ. На думку політика, Kремль продовжує штурмувати європейську безпеку, і поведінка Росії більше схожа на дії противника, а не партнера. Колись Росія брала активну участь у створенні міжнародного порядку, але тепер сама загрожує йому, вважає Більдт.

Тепер Росія - це проблема і виклик для Заходу, хоча ще кілька років тому західні держави не тільки співпрацювали з РФ, але і поважали цю країну. Росія - це виклик самій собі, зазначив колишній міністр.

"Путин не меняет своей тактики, или Как российский президент шантажировал Макрона", - Злий Одесит

середа, 21 серпень 2019, 16:59

"Президент РФ Владимир Путин провел встречу со своим французским коллегой Эммануэлем Макроном в ходе официального визита во Францию", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "И, конечно же, многие сейчас будут об...

Цікаві справи: Названо суму, яку Трамп готовий заплатити за Гренландію

середа, 21 серпень 2019, 16:37

Президент США Дональд Трамп багато тижнів обговорював можливість покупки Гренландії у Данії. Високопоставлені чиновники адміністрації розглядали сценарій, за яким Вашингтон міг би запропонувати Копенгагену щорічні виплати на рівні 600 мільйонів доларів...