Його "Липецька фабрика": У Зеленського знайшли бізнес у Росії, - "Схеми" (відео)

Володимир Зеленський заявляв, що бізнес в Росії закрив відразу після початку війни на Донбасі в 2014 році.

Володимир Зеленський. Фото: скріншот з відео.

Журналісти заявили про те, що кінобізнес кандидата в президенти України Володимира Зеленського в Росії досі функціонує, незважаючи на заперечення коміка. Результати відповідного розслідування оприлюднили в рамках програми "Схеми", передають Патріоти України.

За їх словами, в РФ було виявлено три взаємопов'язаних компанії. "Вайсберг Пикчерс", "Платинумфильм" і "Грин Филмс". Засновником всіх трьох є кіпрська компанія Green Family LTD, яка також виступає співзасновником "Кварталу 95" в Україні, а її кінцевими бенефіціарами вказані Зеленський і його бізнес-партнери ", – йдеться в повідомленні.

За даними журналістів, на початку 2013 року у Вінницькій області було зареєстровано товариство "Квартал 95". Сфера діяльності – кіновиробництво.

Як стверджують журналісти, дані офіційного реєстру вказують, що за кіпрською структурою стоять давні бізнес-партнери Зеленського по "Кварталу 95": Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефір, сам Володимир Зеленський і бізнесмен Тимур Міндіч.

Були названі також гігантські суми, які надходили на рахунки зазначених юридичних осіб – більше 350 000 000 гривен. Зазначається, що з'ясувати подробиці безпосередньо за московською адресою офісу кореспондентам так і не вдалося.

З'явилася інформація також про те, що одна з московських фірм – "Грін Филмс" – виграла конкурс на отримання часткового фінансування виробництва кінострічки з бюджету РФ. Примітно, що раніше Зеленський заявляв, що його бізнес в Росії був закритий відразу після початку війни на Донбасі в 2014 році.

​Агрресоу немісце серед миролюбного зібрання: Низка країн оскаржила повноваження російської делегації в ПАРЄ

понеділок, 24 січень 2022, 21:05

24 січня розпочалася зимова сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи. Повноваження російської делегації в ПАРЄ заперечили Україна, країни Балтії, Грузія та Польща. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко за підсумками засідання у Страсбурзі, зазнач...

​"Ця придуркувата особь-лукашенка робить все, щоб широкомасштабне вторгнення в Україну розпочалося з Білорусі… ": Ярош попередив, коли ЗСУ вдарять по провакаторам та окупантам

понеділок, 24 січень 2022, 20:39

УДА пообіцяв владі Білорусі "пекельне життя. Москва здатна експлуатувати білорусів у ролі провокаторів при воєнному конфлікті з Україною, запевнив командувач УДА Дмитра Ярош у своєму Facebook, зазначають Патріоти України. "Ця придуркувата особь - лукаш...