
Президент РФ Володимир Путін панічно боїться ракетної бази США, яку вони нібито побудували в Румунії, повідомляють Патріоти України.
Звідти ракети зможуть долетіти до його резиденції в Сочі, і саме тому Путін вирішив захопити Крим, адже там можна встановити протиракетне озброєння. Таку точку зору висловив блогер і вчений з Латвії Андріс Параудзінс у Facebook.
"І ось цю ракету "Томагавк" він боїться більше за усе на світі. Тому, а не через інші причини, був захоплений Крим – щоб поставити заслін всемогутньому "Томагавку". Саме тому були зачищені Абхазія і Осетія, вони розташовані дуже близько до його резиденції. Саме тому Крим сьогодні нашпигований озброєнням", – пояснив блогер.
Зокрема, на анексованій території розташовані 4 зенітні ракетні системи дивізіону С-400, 2 дивізіону С-300, комплекс "Панцир-С", комплекс "Бук-М2", комплекс "Іскандер" і кілька літаків.
"Майже впевнений, що американці побудували в Румунії базу і розмістили на ній ракети, які зможуть долетіти до його резиденції в Сочі за 5 хвилин і вбити його. А він навіть не встигне злізти з унітазу – замочать у власному сортирі!" – припустив мотиви Путіна вчений.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...