"Убьют за 5 минут!": Вчений розповів, чого найбільше боїться Путін

Президент РФ Володимир Путін панічно боїться ракетної бази США, яку вони нібито побудували в Румунії, повідомляють Патріоти України.

Звідти ракети зможуть долетіти до його резиденції в Сочі, і саме тому Путін вирішив захопити Крим, адже там можна встановити протиракетне озброєння. Таку точку зору висловив блогер і вчений з Латвії Андріс Параудзінс у Facebook.

"І ось цю ракету "Томагавк" він боїться більше за усе на світі. Тому, а не через інші причини, був захоплений Крим – щоб поставити заслін всемогутньому "Томагавку". Саме тому були зачищені Абхазія і Осетія, вони розташовані дуже близько до його резиденції. Саме тому Крим сьогодні нашпигований озброєнням", – пояснив блогер.

Зокрема, на анексованій території розташовані 4 зенітні ракетні системи дивізіону С-400, 2 дивізіону С-300, комплекс "Панцир-С", комплекс "Бук-М2", комплекс "Іскандер" і кілька літаків.

"Майже впевнений, що американці побудували в Румунії базу і розмістили на ній ракети, які зможуть долетіти до його резиденції в Сочі за 5 хвилин і вбити його. А він навіть не встигне злізти з унітазу – замочать у власному сортирі!" – припустив мотиви Путіна вчений.

Зеленському доведеться якось відповідати, чому Ігор Валерійович не олігарх: Українці збирають підписи за санкції щодо Коломойського

неділя, 24 жовтень 2021, 22:05

Останнє опитування суспільної думки, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 15-18 жовтня 2021 року, засвідчило, що про міжнародне розслідування Pandora Papers знають 61,7% українців, зазначають Патріоти України. При цьому, для 77,...

Проти скреп: НАТО і ЄС готують нову декларацію з оборони

неділя, 24 жовтень 2021, 21:59

НАТО і ЄС можуть затвердити нову оборонну декларацію на тлі агресивної поведінки Росії. НАТО взаємодіє з євроінститутами для підготовки третьої декларації із ЄС, повідомляють Патріоти України. Вона зобов'язана виявити головні вектори співпраці через на...