Удар по "скрепах": "Рада освободила "Укроборонпром" от долгов перед российскими компаниями", - Олег Пономар

"Пятница. Пару слов о нашей Раде", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Депутаты немного поработали вчера.

- Рада отменила поправки к закону об Антикоррупционном суде, которые обещала отменить МВФ,

- Рада освободила Укроборонпром от долгов перед российскими компаниями.

- Сбитый РФ Боинг: Рада поддержала сотрудничество Украины и Нидерландов в будущем Трибунале. И Рада ушла на двухмесячные летние каникулы.

Я очень много раз писал об этом, но повторю. На мой взгляд, это абсолютно не допустимо и неоправданная роскошь - иметь двухмесячные каникулы в воюющей стране, которая идет по пути реформ, в НАТО и ЕС.

Не приняты сотни законов по Ассоциации Украины с ЕС, по дерегуляции бизнеса, нет закона о налоге на выведенный капитал, нет закона о "евробляхах", нет рынка земли, нет нового состава ЦВК и т.д. И теперь до середины сентября наши народные избранники будут отдыхать".

Навіть улюблений тип жінок вказан: Місія ОБСЄ на Донбасі потрапила в скандал зі зливом інформації спецслужбам РФ

вівторок, 17 липень 2018, 12:13

Місія зараз налічує майже 1200 співробітників, серед яких чимало місцевих на посадах перекладачів, радників і адміністративного персоналу. Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні потрапила в шпигунський скандал, оскільки внутрішні документи...

Хіти тижня. Десятки мертвих росіян: ІДІЛ заявила про нищівний удар по військових РФ і асадівцях у Сирії (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 12:00

Смертник на завантаженому вибухівкою автомобілі прибув у місто Зайсун, де знаходилися військові, і здійснив атаку. Терористи ІДІЛ заявили про загибель 35 російських і сирійських військових у провінції Дараа на півдні Сирії. Про це повідомляється у Tele...