Удар по "скрепах": "Рада освободила "Укроборонпром" от долгов перед российскими компаниями", - Олег Пономар

"Пятница. Пару слов о нашей Раде", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Депутаты немного поработали вчера.

- Рада отменила поправки к закону об Антикоррупционном суде, которые обещала отменить МВФ,

- Рада освободила Укроборонпром от долгов перед российскими компаниями.

- Сбитый РФ Боинг: Рада поддержала сотрудничество Украины и Нидерландов в будущем Трибунале. И Рада ушла на двухмесячные летние каникулы.

Я очень много раз писал об этом, но повторю. На мой взгляд, это абсолютно не допустимо и неоправданная роскошь - иметь двухмесячные каникулы в воюющей стране, которая идет по пути реформ, в НАТО и ЕС.

Не приняты сотни законов по Ассоциации Украины с ЕС, по дерегуляции бизнеса, нет закона о налоге на выведенный капитал, нет закона о "евробляхах", нет рынка земли, нет нового состава ЦВК и т.д. И теперь до середины сентября наши народные избранники будут отдыхать".

​У Будапешті істерика: Іспанія жорстко розкритикувала агресивну політику режима Орбана

четвер, 20 вересень 2018, 14:40

Офіційний Київ певно підписався під кожним словом голови МЗС Іспанії. Міністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини викликало посла Іспанії у Будапешті з приводу заяви міністра закордонних справ Іспанії Хосе Боррелла, який розкритикував Угорщину,...

Є конституційна більшість: Рада проголосувала перше рішення щодо закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО

четвер, 20 вересень 2018, 14:20

Всю проукраїнську громадськість обнадіює те, що відповідний курс підтримали 321 народний депутат. У Верховній Раді ухвалили рішення про включення до порядку денного 9-ї сесії парламенту та передачі до Конституційного суду проекту закону №9037 про внесе...