"Ударом по Сирії Дональд Трамп ефектно реалізував головне гасло Барака Обами: Yes, we can", - блогер

США залишаться прихильними до Мінських угод, але тепер шанси на підвищення рівня допомоги Україні у безпековому секторі суттєво зростають.

Дональд Трамп. Фото: zeas.ru"- Make America Great Again! - Yes, We Can! Ударом по Сирії Дональд Трамп ефектно реалізував головне гасло Барака Обами: Yes, We Can (так, іронія долі)" - пише на своїй сторінці в Фейсбук Дмитро Кулеба, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"З іншого боку, нічний політ томагавків - це і є реалізація того самого головного гасла Трампа: Make America Great Again. Тож хоч в якомусь сенсі все у цих двох президентів склалося. Тому що послідовні.

Бульбашка потенційної "Великої угоди" луснула. Про те, що це бульбашка, я колись писав

Легкість, з якою Трамп віддав наказ стрельнути, заскочила публіку зненацька. І підозрюю, що Путіна теж. Хоча його люб'язно попередили. Сильні можуть собі дозволити таку розкіш.

Проте, я геть не певен, що в глибині своєї душі Путін повністю засмутився. Удар в чомусь вигідний йому, тому що військова загроза з боку Америки отримала наочний доказ. І цей доказ можна продавати нечисленним союзникам та власному народові. Крім того, загальна стратегія Росії полягає у поширенні керованого хаосу і війни будь-якого виду, тому американські ракети лягли в ціль не лише фізично, але і політично.

Але поганих новин для Росії значно більше і головна така: тепер на будь-якому театрі бойових дій - дипломатичному, розвідувальному, військовому або в кіберпросторі - Путін має враховувати, що Трамп дійсно може ушквартири, якщо так буде треба. А це серйозний фактор стримування.

Утім, це тепер має враховувати і Україна. І не лише щодо оборони, Донбасу і Криму, а й щодо реформ та внутрішньої політики.

Удар США по Сирії зміцнює позиції України у нашій війні з Росією. Готовність Трампа до різких дій означає для нас цілий спектр, як нових можливостей, так і нової відповідальності.

США залишаться прихильними до Мінських угод, але тепер шанси на підвищення рівня допомоги Україні у безпековому секторі суттєво зростають.

Але так само США, які ось так легким рухом можуть запустити бойові томагавки, не будуть обтяжені сентиментами у разі необхідності застосування м'якшої, але не менш впливової сили в Україні, якщо щось піде не так. А це вже безпосередній сигнал нашим політикам та неформальним вершителям доль українців.

Повторюю свою мантру: єдність України, успішні реформи і жорстка безпекова політика - це ключ не лише до виживання, а й до перемоги у жорстокому світі.

А світ жорстокий. І буде ще жорстокіший. Тож насолоджуйтеся життям і зміцнюйте, а не роздовбуйте свою країну. І тоді все буде добре".

Хіти тижня. Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

субота, 4 квітень 2020, 2:00

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. "Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:55

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...