"Угорщина почала діяти так, немов Закарпаття - її територія", - у МЗС України зробили різку заяву

​Зовнішньополітичне відомство нашої держави переходить до більш жорстких заяв, оскільки офіційний Будапешт не припиняє провокації та ігнорує заклики України дотримуватись міжнародного права, принципів добросусідства та загальноприйнятих процедур

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив про те, що Угорщина почала діяти так, немов Закарпатті - її територія, зазначають Патріоти України.

Дипломат пояснив, що мова йде не тільки про видачу паспортів або введення посади "урядового уповноваженого, відповідального за розвиток Закарпатської області".

"Якщо Україна не буде реагувати на такі дії Будапешта, то ця безкарність призведе до непередбачуваних наслідків. Наша мета - показати, що на регіон поширюється український суверенітет, який ми будемо захищати", - підкреслив високопосадовець в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

Нагадаємо, 4 жовтня стало відомо про те, що МЗС України оголосило консула Угорщини в Берегові персоною нон-грата. Пізніше глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив про те, що офіційний Будапешт прийняв рішення про висилку українського консула у відповідь на аналогічний крок Києва.

Також нагадаємо, що на території України діє кілька консульських установ сусідньої 10-мільйонної держави. Зокрема генеральні консульство в Ужгороді та його бюро у Береговому (Закарпатська область). 45-мільйонна ж Україна має лише одне представництво у столиці Угорщини. Отже одним з наступних кроків Києва може стати приведення дипломатичних представництв до паритету, згідно з міжнародною практикою. Отже на Закарпатті може зовсім не залишитись ні консулів, ні всіляких уповноважених. Однак цей захід явно притримується як крайній, перед призупиненням дипломатичних стосунків як таких.

"Ходять, усе грабують": Арестович заявив, що війська РФ готуються наступати в напрямку Запоріжжя

середа, 25 травень 2022, 6:56

Окупаційні війська Росії готуються наступати в напрямку Запоріжжя. Для цього вони сконцентрували сили у Василівці. Про це розповів радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі програми "ФейгінLIVE" 23 травня. За його словами, загарбників у В...

Буде чим нищити ворога: Українські воїни показали, як опановують американські кулемети (відео)

середа, 25 травень 2022, 6:44

Американський новітній кулемет М240 вже на озброєнні Збройних сил України. Наразі в підрозділах ЗСУ тривають навчання із його застосування, передають Патріоти України. Українські бійці показали на відео, як опановують нову зброю. Кулемети показали себ...