Україна і Грузія розпочали переговори щодо будівництва транспортного коридору з Азії в Європу

Новий транспортний коридор "Південь-Захід" - спільний проект України, Грузії, Польщі, Ірану, і Азербайджану.

Україна і Грузія працюватимуть над спільним проектом. Фото: Днепр Инфо.

Сьогодні, 16 липня, в Грузії почалися переговори представників українських і грузинських міністерств інфраструктури та економіки з питань розвитку транспорту на напрямку Європа-Кавказ-Азія. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, передають Патріоти України.

"З портом Батумі обговоримо зниження портових зборів і лоцманських послуг для вагонів і автотранспорту з України. Готуємо візит Президента України, який буде в основному присвячений питанням транспорту і транзиту", написав Довгань.

Як раніше стало відомо, в червні керівники залізниць України, Грузії, Польщі, Ірану, і Азербайджану підписали протокол намірів з розвитку нового транспортного коридору "Південь-Захід" - від Індійського океану і Перської затоки в Європу.

Також раніше повідомлялося, що Росія, Вірменія і Грузія оголосили про зниження тарифів на залізничні і поромні вантажоперевезення між собою. Переговори триватимуть до 19 липня.

"Це непросте рішення, але...": Ісландія припиняє роботу свого посольства в Москві

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:52

МЗС Ісландії ухвалило рішення про призупинення роботи свого посольства в Росії, починаючи від 1 серпня. Також Рейкʼявік вимагає від Москви аналогічного кроку. Про це інформує пресслужба МЗС Ісландії, передають Патріоти України. Повідомляється, що росій...

Окупанти втратили понад чотири роти своїх солдатів і купу техніки - генерал Тарнавський

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:41

На Таврійському напрямку українські військові ліквідували понад чотири роти росіян та пошкодили 61 одиницю військової техніки ворога, інформують Патріоти України. Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний г...