"Україна не була і не стане канонічною територією російської церкви", - Порошенко

Українська держава зробила все можливе для появи автокефальної православної церкви.

Об'єднавчий собор відбувається у Софії Київській. Фото: president.gov.ua.

Україна не була і не буде канонічною територією Російської православної церкви. Про це 15 грудня на об'єднавчому соборі в Софії Київській заявив президент України Петро Порошенко, його виступ транслював телеканал "Прямий", передають Патріоти України.

"Підкреслюю. Україна не була, не є і не стане канонічною територією російської церкви... Питання автокефалії – це питання нашої національної безпеки, нашої державності", – сказав він.

Президент України звернувся до присутніх на соборі зі словами, що на них лежить "колосальна відповідальність". "Держава, підкреслюю, зробила все, що могла. Тепер саме від вас і тільки від вас залежить майбутнє України, майбутнє нашої великої нації, наша свобода, наша державна і духовна незалежність", – зазначив Порошенко.

"После ремонта на металлолом, или Какая судьба ждет российские военные корабли", - Злий Одесит

вівторок, 18 лютий 2020, 8:29

"На прошлой неделе завершился, причем бесславно, путь российского большого противолодочного корабля проекта 1134Б "Керчь", а именно - на нем был спущен военно-морской флаг, а сам корабль перевели в категорию военного имущества, планирующегося к утилиза...

Скільки українців готові проголосувати за вступ до ЄС і НАТО: Соціологи оприлюднили цікаві дані (інфографіка)

вівторок, 18 лютий 2020, 8:15

"Проголосували би за вступ до ЄС - 58,6% ; вступ до НАТО - 46,2", - зазначається в опитування. Проти вступу до ЄС проголосували б - 23,7%, а до НАТО - 31,5% Не брали б участі в референдумі - щодо ЄС - 6,4%; щодо НАТО - 7,0%. Відмова від відповіді/н...