Україна не самотня у битві за Інтерпол: Сенатори США проти кандидатури російського генерала на посаду голови міжнародної поліцейської організації, путінського "лиса"

​У заяві наголошується, що Росія раз за разом використовує Інтерпол для підступних дій. Трампа знов поставили у глухий кут - ігнорування позиції кількох впливових законодавців, у т.ч. однопартійців, безумовно розцінять, як підтримку впливу Кремля

Чотири сенатори США виступили зі зверненням до президента Дональда Трампа і генеральної асамблеї Інтерполу перешкодити російському генерал-майору Олександру Прокопчуку зайняти пост президента Міжнародної організації кримінальної поліції, зазначають Патріоти України.

Спільну заяву сенаторів опубліковано на сайті сенатора-республіканця Роджера Вікера. "Це все одно, що лисицю зробити відповідальною за курник", – йдеться в заяві.

У документі наголошується, що "Росія раз за разом порушувала правила Інтерполу, використовуючи його для зведення рахунків і переслідування політичних опонентів, дисидентів і журналістів".

"Олександр Прокопчук особисто брав участь у здійсненні цієї стратегії залякування, спрямованої на ослаблення демократичних інститутів і зміцнення авторитарного режиму Путіна", – стверджують сенатори.

У разі свого обрання, Прокопчук продовжить "інституалізоване зловживання "червоними циркулярами" Інтерполу і буде блокувати всі зусилля з проведення суттєвих реформ", йдеться у зверненні, яке, крім Вікера, підписали республіканець Марко Рубіо і представники демократів Джин Шахін і Кріс Кунс.

СБУ затримала мешканку Харківщини, яка роздавала "гуманітарну допомогу" та газети від окупантів (фото)

п’ятниця, 31 березень 2023, 21:43

Співробітники Служби безпеки України затримали у Харківській області 38-річну мешканку селища Шевченкове (Куп'янський район), яка працювала на російських окупантів. Про це повідомив речник управління Служби безпеки України у Харківській області Владисл...

Зеленський поставив жорсткий ультиматум РФ

п’ятниця, 31 березень 2023, 21:29

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що якщо російські загарбники не виведуть війська з України без бою, то з ними немає про що говорити. Про це Зеленський сказав на прес-конференції за підсумками Бучанського саміту щодо справедливості та ...