Україна не самотня у битві за Інтерпол: Сенатори США проти кандидатури російського генерала на посаду голови міжнародної поліцейської організації, путінського "лиса"

​У заяві наголошується, що Росія раз за разом використовує Інтерпол для підступних дій. Трампа знов поставили у глухий кут - ігнорування позиції кількох впливових законодавців, у т.ч. однопартійців, безумовно розцінять, як підтримку впливу Кремля

Чотири сенатори США виступили зі зверненням до президента Дональда Трампа і генеральної асамблеї Інтерполу перешкодити російському генерал-майору Олександру Прокопчуку зайняти пост президента Міжнародної організації кримінальної поліції, зазначають Патріоти України.

Спільну заяву сенаторів опубліковано на сайті сенатора-республіканця Роджера Вікера. "Це все одно, що лисицю зробити відповідальною за курник", – йдеться в заяві.

У документі наголошується, що "Росія раз за разом порушувала правила Інтерполу, використовуючи його для зведення рахунків і переслідування політичних опонентів, дисидентів і журналістів".

"Олександр Прокопчук особисто брав участь у здійсненні цієї стратегії залякування, спрямованої на ослаблення демократичних інститутів і зміцнення авторитарного режиму Путіна", – стверджують сенатори.

У разі свого обрання, Прокопчук продовжить "інституалізоване зловживання "червоними циркулярами" Інтерполу і буде блокувати всі зусилля з проведення суттєвих реформ", йдеться у зверненні, яке, крім Вікера, підписали республіканець Марко Рубіо і представники демократів Джин Шахін і Кріс Кунс.

Поки ті спали п’яні: Бійці ССО ліквідували 13 окупантів і взяли в полон російських офіцерів - Роман Цимбалюк

п’ятниця, 12 серпень 2022, 0:28

Військовослужбовці Сил спеціальних операцій Збройних сил України знищили 13 російських окупантів, пробравшись до них на позиції. Два офіцери окупаційної армії Росії потрапили до українських військових у полон. Про це на своєму каналі у Telegram у четве...

Командувача Чорноморського флоту РФ зняли з посади - росЗМІ

четвер, 11 серпень 2022, 23:52

Командувача Чорноморського флоту РФ Ігоря Осіпова було знято з посади. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські телеграм-канали. Новим командувачем ЧФ РФ призначено віцеадмірала Віктора Соколова. Цю інформацію також підтвердив рад...