Україна висунулу ультиматум Німеччині через газопровід "Північний потік-2"

Уряд Німеччини може припинити енергетичну співпрацю з Росією доти, доки Москва не виконає рішень міжнародних арбітражів у Стокгольмі і Гаазі, повідомляють Патріоти України.

Як повідомив виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, зокрема йдеться про призупинення реалізації газопроводу в обхід України "Північний потік-2".

"Німеччина може довести на ділі свою відданість європейським цінностям, зокрема верховенству права, поставивши продовження співпраці з РФ у енергетичній сфері у залежність від виконання РФ і "Газпромом" рішень міжнародних судів щодо України", — повідомив Вітренко.

Він зазначив, що "Нафтогаз" відстоюватиме верховенство права і продовжить стягувати з Росії та "Газпрому" активи за рішеннями Стокгольмського і Гаазького арбітражу.

Як

З архіву ПУ. Низький уклін рідним заробітчанам: В Італії яскраво виправили "меморіал" ліквідованому ватажкові "ДНР" (фотофакти)

субота, 19 вересень 2020, 19:30

Плакат із зображенням ліквідованого ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко в італійському Турині відкоригували свідомі українці, повідомляють Патріоти України 6 вересня 2019 року. . Нову фотографію на своїй сторінці в Facebook опублікував наро...

Це не те, що ви подумали: Нардепка Констанкевич показала повне листування, за яким її заскочили в Раді (відео)

субота, 19 вересень 2020, 17:46

Народна депутатка від групи "За майбутнє" Ірина Констанкевич виправдалася за своє "інтимне" листування з дівчиною у Верховній Раді. Як розповіла політкиня на своїй сторінці у Facebook, їй писала колишня студентка, яка 23 червня привітала її з днем наро...