"Україна захищає Європу. Тому Європа без України не буде повноцінною" - міністр оборони Польщі

Глава польського оборонного відомства запевнив, що Польща і надалі неухильно підтримуватиме зусилля з відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Петро Порошенко і Антоні Мацеревич. Фото:Укрінформ

Європа без України не буде повноцінною, заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України, передають Патріоти України.

"Європа без України не буде повноцінною ні в політичному, ні в економічному, ні у військовому плані. Польща була, є і буде разом з Україною, бо ваша країна захищає Європу", – заявив Мацеревич.

Він зазначив, що Польща і надалі неухильно підтримуватиме зусилля з відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Порошенко заявив, що участь підрозділу Війська Польського у святкуванні Дня Незалежності України стала "історичним днем для українського-польської дружби".

Сторони обговорили питання подальшого посилення військово-технічного співробітництва між Україною і Польщею та реалізацію рішень саміту НАТО у Варшаві, а також питання активізації участі України у спільних багатонаціональних тренуваннях.

Порошенко і Мацеревич домовилися, що підрозділи Збройних сил України вперше за свою історію візьмуть участь у військових навчаннях країн "Вишеградської четвірки".

"Це не регіональна сварка": Сікорський розповів, чим загрожує Заходу програш Україною війни

середа, 28 лютий 2024, 7:25

Якщо США і країни Заходу не допоможуть Україні виграти війну, це розв'яже руки Володимиру Путіну і його поплічникам та спровокує більшу кількість воєн у світі. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передають Патріоти Украї...

У Британії викрили мережу російських шпигунів болгарського походження

середа, 28 лютий 2024, 6:58

У Великій Британії була викрита група людей, які, за даними правоохоронців, займалися збором розвідувальної інформації на користь Росії. Йдеться про шістьох осіб, які усі є вихідцями з Болгарії. Про це у вівторок, 27 лютого, повідомляє Sky News. . Вка...