
Перемога національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна" на судовому процесі у Стокгольмському арбітражі - це історична перемога України і досягнення справжньої енергетичної незалежності. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час розмови з керівником "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
"Ця перемога – історична. Україна зіскочила з газового гачка і отримала справжню енергетичну незалежність. І запровадження ринкових тарифів, системи субсидій, справедливих цін – це є той внесок в енергетичну безпеку держави, який ми зробили", - заявив Порошенко.
Він додав, що тепер Україна матиме твердішу позицію у переговорах з іноземними партнерами щодо газотранспортної системи. Це пов'язано передусім із тим, що Україна навчилася відстоювати свої інтереси у міжнародних судах.
"Зараз, коли ми показали, що ми вміємо відстоювати державні інтереси, у нас буде більш тверда позиція в переговорах з нашими іноземними партнерами щодо майбутнього газотранспортної системи і НАК "Нафтогаз України", - наголосив Порошенко.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...