
Глава МВС Італії Маттео Сальвіні заявив, що одним з основних пріоритетів свого перебування на посаді вбачає у позбавленні нелегальних мігрантів. Про це міністр заявив через декілька годин після призначення уряду Італії, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.
За його словами, тепер на Італію чекає більш жорсткий підхід до міграції.
"Двері Італії відкриті для хороших людей, а для тих, хто приїжджає, щоб створювати хвилювання і з думкою, що про них піклуватимуться – квиток в один кінець. "Відправити їх додому" буде одним з наших головних пріоритетів" - заявив Сальвіні.
Маттео Сальвіні є лідером ультраправої ліги, яка під час кампанії активно виступала за депортацію до 500 тисяч мігрантів, які знаходяться в Італії нелегально.
Нагадаємо, 1 червня Джузеппе Конте склав присягу прем’єр-міністра Італії у присутності президента Серджо Маттарелли та свого уряду. Після Конте присягу також склали всі 18 міністрів і президент Італії привітав кожного із них.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...