
Глава МВС Італії Маттео Сальвіні заявив, що одним з основних пріоритетів свого перебування на посаді вбачає у позбавленні нелегальних мігрантів. Про це міністр заявив через декілька годин після призначення уряду Італії, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.
За його словами, тепер на Італію чекає більш жорсткий підхід до міграції.
"Двері Італії відкриті для хороших людей, а для тих, хто приїжджає, щоб створювати хвилювання і з думкою, що про них піклуватимуться – квиток в один кінець. "Відправити їх додому" буде одним з наших головних пріоритетів" - заявив Сальвіні.
Маттео Сальвіні є лідером ультраправої ліги, яка під час кампанії активно виступала за депортацію до 500 тисяч мігрантів, які знаходяться в Італії нелегально.
Нагадаємо, 1 червня Джузеппе Конте склав присягу прем’єр-міністра Італії у присутності президента Серджо Маттарелли та свого уряду. Після Конте присягу також склали всі 18 міністрів і президент Італії привітав кожного із них.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...