"Український бізнес повинен розуміти, що в такий важкий час потрібно бути разом з країною": Пінчук відреагував на персональні санкції Кремля (відео)

За словами бізнесмена, він і надалі допомагатиме українським воїнам, які повертаються з фронту.

Віктор Пінчук. Фото:Радіо Свобода

Український підприємець і меценат Віктор Пінчук прокоментував те, що потрапив під санкції РФ проти України. Він упевнений, що український бізнес повинен розуміти, що в такий важкий час потрібно бути разом з країною, передають Патріоти України.

"Напевно санкції принесуть дискомфорт і якісь втрати, проте вони точно не йдуть у порівнянні з тими втратами, жертвами, які Україна зазнала на фронті," – відповів на запитання про санкції журналістам Віктор Пінчук.

За його словами, меценат і надалі допомагатиме українським воїнам, які повертаються з фронту. Для них сьогодні, наприклад, був відкритий Veteran Hub. Пінчук також вважає, що національний бізнес повинен усвідомлено розуміти, що у цей час потрібно бути разом з країною і разом з суспільством.

"Так, для нас це неприємно, але цілком природно. Жодні санкції і втрати нас не зупинять," – підсумував він.

До слова, телеканал ICTV, СТБ і Новий канал – єдині телеканали, які потрапили під санкції Росії проти України.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову, якою ввів спеціальні економічні санкції щодо 322 громадян і 68 компаній з України. Рахунки, цінні папери та майно учасників списку санкцій, розташовані в Росії, підлягають блокуванню. Крім того, заборонено виводити капітал громадян і компаній за межі Росії.

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...