"Украсть нашего "бусурмана": У Росії налякані теплою зустріччю у Берліні президента Туреччини

Церемонія зустрічі Реджепа Ердогана почалася з військових почестей в резиденції німецького президента - в палаці Бельв'ю і зустрічі з його господарем Франком-Вальтером Штайнмайєром.

Ангела Меркель і Реджеп Ердоган. Фото: Рейтерс.

Увагу російських пропагандистських засобів масової інформації привернуло те, яким чином німецький канцлер Ангела Меркель приймала президента Туреччини Реджепа Ердогана в Берліні. Вони пишуть про те, що господареві Кремля Володимиру Путіну в таких почестях було відмовлено, передають Патріоти України.

«Ангела Меркель принимает президента Турции Реджепа Эрдогана в Берлине на самом высоком уровне, несмотря на непростые отношения между двумя государствами. Российский президент Владимир Путин, который встречается с Меркель регулярно, ни разу не удостаивался от канцлера такого приема», - йдеться у відповідній публікації «Рамблера».

В тому числі, церемонія почалася з військових почестей в резиденції німецького президента - в палаці Бельв'ю і зустрічі з його господарем Франком-Вальтером Штайнмайєром. Далі турецький лідер провів переговори, прес-конференцію і навіть пообідав з канцлером Ангелою Меркель. Такий теплий прийом стривожив російських користувачів. «Меркель отказала Володе?», - іронізують вони.


"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...