"Украсть нашего "бусурмана": У Росії налякані теплою зустріччю у Берліні президента Туреччини

Церемонія зустрічі Реджепа Ердогана почалася з військових почестей в резиденції німецького президента - в палаці Бельв'ю і зустрічі з його господарем Франком-Вальтером Штайнмайєром.

Ангела Меркель і Реджеп Ердоган. Фото: Рейтерс.

Увагу російських пропагандистських засобів масової інформації привернуло те, яким чином німецький канцлер Ангела Меркель приймала президента Туреччини Реджепа Ердогана в Берліні. Вони пишуть про те, що господареві Кремля Володимиру Путіну в таких почестях було відмовлено, передають Патріоти України.

«Ангела Меркель принимает президента Турции Реджепа Эрдогана в Берлине на самом высоком уровне, несмотря на непростые отношения между двумя государствами. Российский президент Владимир Путин, который встречается с Меркель регулярно, ни разу не удостаивался от канцлера такого приема», - йдеться у відповідній публікації «Рамблера».

В тому числі, церемонія почалася з військових почестей в резиденції німецького президента - в палаці Бельв'ю і зустрічі з його господарем Франком-Вальтером Штайнмайєром. Далі турецький лідер провів переговори, прес-конференцію і навіть пообідав з канцлером Ангелою Меркель. Такий теплий прийом стривожив російських користувачів. «Меркель отказала Володе?», - іронізують вони.


Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...