Російський фінансист і блогер Слава Рабинович не розуміє, чому Україна не розірвала дипломатичні відносини з Росією в березні 2014 року. Про це він заявив виданню "Гордон", коментуючи пропозицію спікера Верховної Ради Андрія Парубія розглянути питання введення візового режиму з РФ, повідомляють Патріоти України.
"Мені важко судити про доцільність запровадження візового режиму зараз. Не розумію, чому Україна не розірвала дипломатичні відносини з РФ в березні 2014 року. Можливо, хтось наполягав на тому, що дипвідносини будуть сприяти звільненню українських політв'язнів в Росії, але, як ми бачимо, багатьом з них це не допомогло. Якщо подивитися на всі аргументи за і проти в питанні введення віз, то Україна поводиться по відношенню до агресора, м'яко кажучи, дивно", - зазначив Рабінович.
Він акцентував увагу на тому, що українська влада не назвала російську агресію на Донбасі війною. "Україна до сих пір не назвала події на Донбасі війною і не подала жодного нормального міжнародного позову. У справі про катастрофу малайзійського літака рейсу МН17 ведеться слідство, але чомусь нічого не робиться, щоб розслідувати атаки бойовиків на українські літаки. На сході країни убито близько 10 тисяч осіб і Україна не подала жодних позовів. Те ж стосується і анексії Криму. Не знаю, що там в Раді обговорюють, але з початку агресії Росії пройшло вже більше двох років ", - підкреслив Рабінович.
На його думку, українському народові має бути соромно за позицію, обрану державою.
"Україна не має права називатися повноцінною державою. Я говорю про Україну разом з її демократично обраним президентом і парламентом. Тому що держави не ведуть себе так, як Україна, дотримуючись за списком, який я перерахував. Більш того, офіційно на рівні Генеральної асамблеї ООН все, що сталося, не кваліфіковано, як агресія. Хоча там Росія права вето не має. Обговорення в Раді введення візового режиму з РФ просто сміховинно. Українському народові має бути соромно, що держава поводиться таким чином", - резюмував Рабінович.
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо обурився через те, що посли країн Євросоюзу не прийшли за його запрошенням на урочистості з нагоди 80-річчя визволення Братислави від нацистської окупації. Водночас на заході були присутні диппредставники Росії та...
Однак з огляду на авторитет у світі і загальну компетенцію теперішньої команди Трампа, встигнути сторгуватись до того як вдарять мита на експорт продукції США у відповідь вкрай мало. Адже КНР вже анонсувала 30-відсоткові мита на американські товари. Пр...