"Украина поднялась на 15 позиций в рейтинге экономических свобод", - Олег Пономар

"Четверг. Что мы должны отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Генеральная Ассамблея ООН в Нью-Йорке: очень сильное выступление президента Украины; президент Украины передал ООН ноту о непродлении Договора о дружбе с Россией; Украина подписала с Уругваем соглашение о безвизовом режиме.

Только так: НАТО не будет спрашивать у России разрешения о вступлении Украины в Альянс, - генсек НАТО.

Украина: Украина поднялась на 15 позиций в рейтинге экономических свобод; в Украине началось тестирование электронных кассовых чеков; ВASF откроет завод в Обухове".

Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:36

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ. . До списку потрапили керівники «особливих європейськи...

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...